WWW: http://intc.pl/
Dodano: 2019-04-21
Telefon: +48 608 762 691
Miejscowość: Krzemienica
Adres: Krzemienica 553
Kod pocztowy: 37-127

Źródła:
http://intc.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!INTC PRACOWNIA STOLARSKA - Meble na zamówienie Rzeszów


Remontując dom, decydujemy się na wybór wysokiej jakości materiałów, które sprawią, że będziemy mogli dłużej cieszyć się ładnym wnętrzem bez konieczności interwencji fachowców w najbliższym czasie. Nie inaczej jest w sytuacji, gdy chcemy wymienić stary sprzęt, który nie pasuje już do wizji naszego nowego mieszkania. Można w tej sytuacji skorzystać z pomocy doświadczonego architekta albo spróbować samemu zaprojektować wymarzoną przestrzeń, w której będziemy mogli odpocząć i zrelaksować się po długim dniu pracy. 

Starannie wykonane wnętrze przyciąga wzrok i bywa niejednokrotnie dumą właścicieli. Decydując się na zmianę, warto przejrzeć obecne trendy albo zainspirować się przykładowymi aranżacjami dostępnymi w sieci. Można też skorzystać z usług pracowni stolarskiej iNTC z okolic Rzeszowa, która wykona meble na zamówienie, dostosowując je do naszych indywidualnych potrzeb. 

Pasja w dobrym guście

Marzy Ci się wnętrze podobne do tego, które oglądasz w kolorowych magazynach? Doświadczony zespół ekspertów opracuje projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki sprawdzonym i trwałym materiałom użytym do produkcji możesz mieć pewność, że zarówno meble kuchenne, pokojowe, jak i łazienkowe będą miały niepowtarzalny charakter, tworząc spójną całość z pomieszczeniem. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na ich stronę internetową i zapoznaj się z ofertą skierowaną do każdego, kto myśli o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni na miarę swoich potrzeb.

Decydując się na skorzystanie z usług pracowni, otrzymasz gwarancję na wykonany projekt. Firma, bazując na doświadczeniu i pasji jej twórców, dostosuje wymagania klientów do ich wymagań. Tanie meble z sieciówki zazwyczaj szybko niszczeją, dlatego, jeśli zależy Ci na funkcjonalności, którą będziesz cieszyć się długie lata, zleć wykonanie mebli na wymiar, zyskując tym samym efektywniej zorganizowaną przestrzeń.  

Skorzystaj z kompleksowej oferty w dziedzinie:  wykonania, obmiaru, wizualizacji oraz wyceny projektu. Klienci mogą liczyć na usługę projektową z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, a także profesjonalny montaż będący zwieńczeniem współpracy na terenie Rzeszowa, Jarosławia, Przeworska, Dębicy, Krosna i Mielca, a także ich okolicach. w pobliżu

Przedsiębiorstwo Buczek - Piotr Buczek

Krosno