WWW: http://slubnyimpresariat.pl
Dodano: 2019-06-15
Telefon:
Miejscowość: Kraków
Adres: Rynek Główny 33
Kod pocztowy: 31-010

Źródła:
http://slubnyimpresariat.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wedding planner Kraków | Ślubny Impresariat


Ślub to wielkie wydarzenie, które wymaga wielu przygotowań. Nie zawsze jednak osoby, które się do niego szykują, mają czas na to, by zaplanować każdy szczegół tej uroczystości. Z całą pewnością organizacja tego wydarzenia jest stresująca. Aby odczuwać jedynie radość w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami imprezą ślubną, warto pomyśleć o zatrudnieniu konsultanta ślubnego. Taka osoba może w całości zająć się organizacją ślubu i wesela. Istnieje możliwość zlecenia jej zaplanowania jedynie pojedynczych elementów, np. muzyki, samochodu, sali, atrakcji weselnych, listy prezentów, czy też podróży poślubnej.

Osoby, dla których wedding planner działający w Krakowie to rozwiązanie problemów związanych ze ślubną gorączką, mogą zapoznać się z ofertą, jaką dla swoich klientów przygotował Ślubny Impresariat - Wedding Planners. Na swojej stronie internetowej konsultantki ślubne opowiedziały o swojej wielkiej pasji, jaką jest organizacja wesel. Zawsze wykazują one pełne zaangażowanie. Dzięki temu, iż doskonale orientują się w branży, wiedzą do kogo warto się zwrócić podczas planowania konkretnych elementów uroczystości zaślubin oraz weselnej zabawy. Pierwsze zlecenie przyjęły w roku 2008. Bardzo dobrze się z niego wywiązały. Od tego czasu organizacja ślubów zajęła ważne miejsce w ich życiu.

Wedding planner to nie tylko doradca, ale także osoba, która zajmuje się dokonywaniem rezerwacji, dogadywaniem szczegółów, negocjowaniem i wyręczaniem przyszłej Młodej Pary w poszukiwaniach najlepszych rozwiązaniem. Jego obecność uspokaja narzeczonych i utwierdza w przekonaniu, że uroczystość przebiegnie zgodnie z planem. Co ciekawe, pomoc konsultanta pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas i nerwy. Posiadane przez niego rabaty ślubne u podwykonawców mogą sprawić, że organizacja ślubu okaże się tańsza z nim niż bez niego.

Bez względu na to, czy narzeczeni marzą o hucznym weselu, czy też wolą skromniejszą uroczystość w gronie najbliższych osób, wedding planner z chęcią pomoże im w przygotowaniach. Dołoży on wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich klientów. Będzie ich oparciem w kryzysowych chwilach pełnych stresu i ślubnego napięcia niczym najlepszy przyjaciel.w pobliżu

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz

Copywriter.pl

Kraków

Wzgórze Elfima

Kraków