WWW: https://krati.eu/
Dodano: 2019-06-24
Telefon: 882 170 152
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 81
Kod pocztowy: 02-001

Źródła:
https://krati.eu/gadzety_reklamowe2/pendrivy_reklamowe/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://krati.eu/ • Gadżety reklamowe pendrive


Zbudowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku to zadanie, przed którym staje każdy przedsiębiorca. Klientów można zachęcać do swojej oferty nie tylko poprzez gwarantowanie najwyższej jej jakości, ale także poprzez obdarowywanie ich różnymi drobnymi, darmowymi produktami. Najważniejsze jest tutaj po prostu to, aby takie gratisowe produkty były porządnie wykonane i miały charakter funkcjonalny. Prosty breloczek czy figurka do postawienia na półkę raczej nie sprawdzą się zbyt dobrze, ale już takie gadżety reklamowe, jak pendrive, zdecydowanie będą dobrym wyborem.

Z pamięci przenośnych USB korzysta dzisiaj praktycznie każdy, nierzadko dosłownie każdego dnia. Jeśli taki produkt firma będzie oferowała więc jako gratis, na przykład po złożeniu zamówienia na odpowiednią kwotę w sklepie, to z pewnością będzie on dużą zachętą do dokupienia kilku rzeczy, aby po prostu go otrzymać. Żeby produkt faktycznie wzbudzał duże zainteresowanie, dobrze się prezentował i pomagał w promowaniu firmy, warto zamówić go w tym miejscu krati.eu. To doświadczony producent z Warszawy, który nie tylko stawia na najlepsze materiały, ale także bardzo elastycznie podchodzi do swoich Klientów.

Korzystając z tej oferty, można idealnie wręcz dopasować taki produkt do własnych potrzeb. Personalizacja produktu to między innymi:

  • możliwość wyboru pomiędzy obudową z PCV i z metalu,
  • dowolna forma obudowy, zgodnie z indywidualnym projektem,
  • spersonalizowane grafiki i napisy nanoszone nowoczesnymi metodami druku,
  • swoboda w wyborze standardu USB (2.0, 3.0 lub OTG),
  • pojemność pamięci od 4GB do 64GB,
  • możliwość fabrycznego wgrania do pamięci różnych plików, na przykład dodatkowych materiałów promocyjnych.

Artykuły tego typu są naprawdę niedrogie i można je zamawiać już od 300 sztuk. Pamięci przenośne to tak naprawdę świetny produkt promocyjny dla każdego biznesu, niezależnie od jego charakteru. Pełna swoboda w jego zaprojektowaniu umożliwia kompleksową personalizację i stworzenie tym samym gadżetu, który na pewno będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem.w pobliżu

Auto-Blak

Warszawa

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa