WWW: http://marogarage.pl/
Dodano: 2019-06-20
Telefon: 690-328-328
Miejscowość: Kraków
Adres: Studzienna 11A
Kod pocztowy: 31-764

Źródła:
http://marogarage.pl/3-tuleje-poliuretanowe


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Poliuretanowe tuleje wahacza | Maro Garage Marek Cerekwicki


Niemal każdy kierowca doskonale zna sytuację, kiedy z podwozia zaczyna dochodzić nieprzyjemne stukanie, a samochód znacznie traci na przyczepności do nawierzchni czy płynności jazdy. Sytuacja taka oznacza konieczność przeprowadzenia remontu zawieszenia. W takiej chwili właściciel auta staje przed wyborem dotyczącym poszczególnych zamienników. Możliwości jest wiele, a każda z nich wydaje się mieć swoje zalety. Najlepiej jednak sprawdzają się poliuretanowe tuleje wahacza, które w ofercie firmy Maro Garage  można nabyć w atrakcyjnej cenie, a katalog zawiera różne rozmiary oraz konkretne rodzaje, które przeznaczone są do zamontowania w poszczególnych pojazdach. 

Wielu kierowcom wydaje się, że ta część ze względu na jej niewielkie gabaryty, nie odgrywa zbyt dużej roli. Tymczasem prawda wygląda zupełnie inaczej.  Jest to jeden z najważniejszych elementów, który odpowiada za tłumienie drgań w wyniku najeżdżania kołami na nierówną nawierzchnię drogi. To właśnie  z tego powodu tak ważne jest, by tuleje odznaczały się najlepszymi parametrami. Asortyment oferowany przez ten sklep zapewnia najwyższą jakość, która znacznie usprawni pracę zawieszenia i przywróci radość z prowadzenia samochodu. 

Poliuretan jest przede wszystkim o wiele bardziej twardy niż tradycyjna guma. To własnie z tego powodu staje się on tworzywem coraz częściej wykorzystywanym przez wiodących producentów działających w branży motoryzacyjnej. Jego olbrzymią zaletą jest także wysoki stopień elastyczności. Imponująca rozciągliwość materiału przekłada się na bardzo dobre tłumienie obciążeń i wspieranie pracy amortyzatora, a wytrzymałość i odporność na ścieranie przekłada się z kolei na możliwość wieloletniego użytkowania.  

W propozycji sklepu motoryzacyjnego można znaleźć zarówno komponenty przeznaczone do przedniej, jak i tylnej konstrukcji zawieszenia. Niewątpliwym plusem oferty jest jej czytelności. Dostępne produkty zostały bowiem posegregowane według modelów aut, z którymi są one kompatybilne. Dzięki temu klient oszczędzi czas i szybko znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.w pobliżu

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz

Copywriter.pl

Kraków

Wzgórze Elfima

Kraków