WWW: https://www.make-upstudio.pl/
Dodano: 2019-07-07
Telefon: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Źródła:
https://www.make-upstudio.pl/sklep-on-line/twarz/palety-do-konturowania

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Beauty-Art - Paleta do konturowania


Chyba żadna z pań nie wyjdzie z domu bez makijażu. Wszystkie kobiety doskonale wiedzą, że jeśli chcą, aby ich makijaż wyglądał perfekcyjnie i zawsze świeżo, to nie mogą oszczędzać na kosmetykach i innych akcesoriach do makijażu. Dlatego każda kobieta powinna mieć namiary na dobry sklep, gdzie mogłaby kupić sprawdzone kosmetyki do wizażu. Odwiedzając sklep internetowy marki Make-up Studio, każda pani ma niepowtarzal okazję poznać bliżej tę holenderską markę kosmetyków. Marka ta z powodzeniem funkcjonuje na rynku światowym już od ponad 25 lat. Przez ten czas swojej obecności na rynku, zyskała uznanie wielu klientów.  Wśród nich są zarówno gospodynie domowe, jak i światowi kreatorzy wizażu.

W każdej kobiecej kosmetyczce obowiązkowo powinna się znaleźć paleta do konturowania i rozświetlania twarzy. W katalogu rekomendowanego sklepu są dostępne mniejsze i większe zestawy do konturowania, takie jak choćby:

  1. Palety do modelowania light. Polecany zestaw składa się z pięciu podstawowych kolorów, to różne odcienie pudru, np. 23 czy 423. Paleta jest zamknięta w poręcznym pudełeczku. Co ważne, kiedy zużyje się wkłady, pudełeczko można napełnić nowymi wkładami i skomponować własną paletę barw. Cena takiego zestawu, to ok. 160 złotych.
  2. Zestaw do modelowania Shading & Highlight - paleta ta posiada trochę mniejszy zestaw kolorów. Jednak poza podstawowymi pudrowymi wkładami, ma na wyposażeniu też małe lusterko. Całość ma delikatny kremowy zapach. Koszt zestawu to ok. 90 złotych.

Jak już zakupi się palety, warto nauczyć się ich profesjonalnego nakładania na twarz. Tego można się nauczyć na specjalnym kursie makijażu w szkole wizażu Beauty-Art. Jest to szkoła istniejąca na rynku od 1990 roku. Na co dzień kształci profesjonalnych wizażystów. Jednak w jej ofercie nie mogło również zabraknąć kursu wizażu dla pań, które lubią codziennie się malować. Teraz zapisując się na trzygodzinny kurs, będą miały one okazję robić to bardziej świadomie i profesjonalnie. Podczas szkolenia panie nauczą się, m.in.:

  • rozpoznawać typ cery
  • podstaw pielęgnacji skóry
  • sztuki wykonywania makijażu codziennego i wieczorowego.


w pobliżu

Auto-Blak

Warszawa

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa