WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-13
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/pl/p/kocyk-dla-kota-Mimi/1272

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kocyk dla kota - https://hubuform.pl/


Wszystkie osoby planujące przygarnięcie pod swój dach kota powinny zawczasu zaopatrzyć się w podstawowe artykuły, które można zamówić na stronie hubuform.pl. Prowadzi ją internetowy sklep proponujący artykuły najlepszych marek posiadające niezbędne atesty. Są one wytrzymałe i niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nabywa je szeroka grupa klientów. W katalogu udostępniono między innymi miękki kocyk dla kota w kilku wariantach kolorystycznych. Zazwyczaj jest on kładziony na posłaniu, kanapie, krześle lub w innych miejscach.

Oferta firmy jest na tyle szeroka, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Kocyki to praktyczne produkty chroniące meble przed zniszczeniami, zabrudzeniami oraz sierścią. Są one odpowiednio grube, a na dodatek można je prać w zwykłej pralce. Stanowią doskonałe uzupełnienie każdego kociego legowiska, niezależnie od typu i występują w kilku rozmiarach. Przydają się zwłaszcza rasom pozbawionym sierści, ponieważ chronią przed chłodem i są miłe w dotyku. Sprawdzają się wśród  zwierzaków w każdym wieku.

Niektórzy klienci nabywają grubsze modele i kładą je na swoich panelach, płytkach czy dywanach. Część z nich wyposażono w praktyczny antypoślizgowy spód chroniący przed przesuwaniem się. Koce pochodzące z tego sklepu zapewniają izolację od chłodnego podłoża, co przydaje się w mieszkaniach pozbawionych dywanów. Wykorzystuje się je również w trakcie podróży, ponieważ można wkładać je do transporterów różnych typów.  Nie zajmują wiele miejsca i zwiększają komfort zwierzaków.

Koce dla zwierząt są produkowane z materiałów syntetycznych i sztucznych wykazujących odporność na przedzieranie i mechacenie. Z tego względu są użytkowane nawet przez wiele lat, ponieważ nie wymagają wymiany. Zainteresowanie wzbudzają także modele dwustronne gładkie lub w przyciągające spojrzenia wzory. Tkaniny, z jakich je stworzono, nie uczulają i mogą być wykorzystywane także na zewnątrz. W ich włókna nie wbija się sierść, co ułatwia zachowanie czystości. Ponadto koce szybko schną, a ich cena nie jest wysoka.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa