WWW: https://artszafy.pl/
Dodano: 2021-05-09
Telefon: 61 887 43 73
Miejscowość: Poznań
Adres: Katowicka 11
Kod pocztowy: 61-131

Źródła:
https://artszafy.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://artszafy.pl/ | Szafa Poznań


Szafy wnękowe to pojemne i praktyczne meble znajdujące zastosowanie w najciaśniejszych przestrzeniach. Z reguły służą do przechowywania ubrań lub dodatków i ułatwiają zachowanie porządku w domu bądź w mieszkaniu. Kupujący chwalą sobie między innymi modele z drzwiami przesuwnymi, które nie potrzebują dużej ilości wolnego miejsce podczas otwierania w przeciwieństwie do drzwi klasycznych. Dobrym pomysłem może okazać się nabycie mebli tworzonych na wymiar. Dopasowanie ich do danego wnętrza jest bardzo łatwe, ponieważ w tym przypadku to klient decyduje o wielkości poszczególnych elementów, liczbie szuflad, drążków i półek oraz o dodatkowych udogodnieniach.

Tego typu szafa w Poznaniu dostępna jest na stronie artszafy.pl. Jej założycielem jest przedsiębiorstwo współpracujące jedynie z najlepszymi stolarzami, którzy podejmują się najbardziej skomplikowanych zleceń. Proponowane meble sprawdzają się w salonach, sypialniach, dziecięcych pokojach oraz innych przestrzeniach. Są one na tyle obszerne, że bez trudu pomieszczą całą garderobę. 

Przedsiębiorstwo oferuje również szafy wnękowe dające możliwość zagospodarowania mało ustawnych przestrzeni. Specjaliści proponują półki oraz drzwi przesuwne na wymiar, na których można umieścić lustra w różnych kształtach. Przydają się one szczególnie we wnętrzach o małym metrażu, ponieważ optycznie je powiększają i rozświetlają. Meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, niezależnie od jej kształtu czy wymiarów.

Nie bez znaczenia jest możliwość dostosowania wyglądu szafy do pozostałych elementów aranżacji. Oznacza to, że nabywcy wybierają spośród wielu wariantów kolorystycznych drewna lub innego materiału, dzięki czemu będzie ono tworzyć harmonijną całość z podłogą lub innymi meblami znajdującymi się w pomieszczeniu. Stolarze zaproponują także rozmaite uchwyty oraz elementy dekoracyjne. Zainteresowaniem cieszy się również dodatkowe oświetlenie montowane w szufladach. Zazwyczaj przyjmuje ono formę niewielkich listew LED.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka