WWW: https://mirowiert.pl/
Dodano: 2021-06-30
Telefon: 516313102
Miejscowość: Przybradz
Adres: Lipowa 4
Kod pocztowy: 34-108

Źródła:
https://mirowiert.pl/kopanie-i-poglebianie-studni-studniarstwo/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kopanie studni


Firma Mirowiert zrzesza zaufanych specjalistów, z jakimi kontaktują się mieszkańcy jednorodzinnych domów oraz właściciele domków letniskowych. Zajmują się oni montażem studni różnych typów, które przynoszą spore oszczędności. Mają doświadczenie w pracy z rozmaitymi konstrukcjami, niezależnie od ich kształtów, wielkości czy sposobu działania. Zjawiają się w miejscu wyznaczonym przez klienta wraz ze specjalistycznymi narzędziami, dzięki którym planowane prace przeprowadzane są w możliwie jak najkrótszym czasie.

Na ich usługi składa się między innymi profesjonalne kopanie studni znajdujących się w przydomowych ogrodach. Specjaliści stosują przetestowane metody zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niezawodność. Dysponują nowoczesnym sprzętem sprawdzającym się zarówno w przypadku gruntów miękkich, jak i twardych. Ze względu na bogate doświadczenie są w stanie kopać studnie na wąskich działkach oraz innych trudnych terenach. Na co dzień wykorzystują zbrojone kręgi betonowe o znakomitych parametrach wytrzymałościowych i odpowiedniej szerokości wewnętrznej.

Materiał użyty do ich produkcji cechuje się niepodatnością na wchłanianie wody, pękanie i inne zniszczenia mechaniczne, dlatego posiadacze takich konstrukcji nie martwią się o kosztowne naprawy. Montowanie studni składa się z kilku etapów, a jednym z nich są prace przygotowawcze. Są to czynności koncentrujące się na wyrównaniu terenu i zgromadzeniu niezbędnych narzędzi służących do wiercenia, kopania czy odwadniania.

Pracownicy dysponują między innymi:

  • nowoczesnymi pompami ręcznymi lub elektrycznymi, które obniżają poziom wody,
  • świdrami pomagającymi usuwać nadmiar piasku,
  • łopatami saperskimi,
  • pojemnymi wiadrami,
  • czerpakami wybierającymi ziemię zalegającą w szybach studziennych,
  • wyciągami kołowrotkowymi.

Stosują oni także rury osłonowe docierające do warstw wodonośnych oraz rury filtracyjne zakończone obejmami nośnymi, które są obsypywane żwirem lub innym materiałem drenującym. Jego zadaniem jest usprawnienie przepływu wody.w pobliżu

Radecka, Lucyna Radecka

Bystra Podhalańska

Gomeo

Kraków

Firma Handlowa Anna Bukowska

Czernichów