WWW: http://www.kasacja-pojazdow.pl/
Dodano: 2021-07-19
Telefon: 608 871 395
Miejscowość: Czernichów
Adres: Przeginia Narodowa 33
Kod pocztowy: 32-070

Źródła:
http://www.kasacja-pojazdow.pl/stacja-demontazu-pojazdow.php

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Stacja demontażu pojazdów Kraków


Poważny wypadek komunikacyjny niesie ze sobą przykre konsekwencje dla uczestników. Nie są to tylko kwestie zdrowotne (choć tak poważna sytuacja często ma bardzo duży wpływ na życie i zdrowie osób podróżujących pojazdami, które się ze sobą zderzyły), ale także sprawy związane z kasacją uszkodzonych pojazdów.

Samochód, który został zniszczony i nie nadaje się do jazdy, nadal podlega obowiązkowi ubezpieczenia. Polski ustawodawca narzucił taki wymóg wszystkim właścicielom pojazdów, gdyż chciano tym samym zniwelować ryzyko mataczenia. Posiadacz auta mógł zawsze uniknąć ponoszenia kosztów OC, jeśliby zadeklarował, że jego czteroślad nie jest użytkowany. Obecnie nawet powypadkowe samochody trzeba nadal ubezpieczać, chyba że zostaną zezłomowane w działającym punkcie, którego pracownicy po rozebraniu danego pojazdu na części wystawią odpowiedni dokument potwierdzający. 

Miejscem, które od lat funkcjonuje jako stacja skupu i demontażu pojazdów na terenie Krakowa i okolic, jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej kasacja-pojazdow.pl. To realizator, który prowadzi działalność jako jednostka legalna, zarejestrowana w KRS. Poleca swoje usługi wszystkim osobom, które dysponują niesprawnymi samochodami, gdzie naprawa jest nieopłacalna, a obowiązek ubezpieczenia nadal istnieje. 

Pracownicy firmy są w stanie przeprowadzić rzetelną wycenę w dowolnym miejscu, w domu klienta, na terenie warsztatu mechanika, gdzie auto jest doholowane, a nawet na parkingu. Odbierając pojazd do zezłomowania, wydają odpowiednie potwierdzenie transakcji, natomiast po rozebraniu samochodu na części klient otrzymuje drugie zaświadczenie, które stanowi dowód akceptowalny w administracji zajmującej się ubezpieczeniem samochodów i ich wyrejestrowywaniem. 

Jeżeli klient będzie udawał się do takiego punktu celem złożenia informacji o zezłomowaniu posiadanego samochodu, pracownicy realizatora pomagają skompletować mu wszystkie niezbędne dokumenty. To przydatna forma pomocy, gdyż w większości wydziałów komunikacyjnych nie uwzględnia się złożenia niepełnej dokumentacji.


w pobliżu

Radecka, Lucyna Radecka

Bystra Podhalańska

Gomeo

Kraków

Mirowiert

Przybradz