WWW: http://www.vismeb.pl/
Dodano: 2021-07-23
Telefon: 501 194 339
Miejscowość: Marki
Adres: Stanisława Moniuszki 2
Kod pocztowy: 05-270

Źródła:
http://www.vismeb.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szafy meble na wymiar


Efektywne zagospodarowanie przestrzeni o nietypowych wymiarach czy też wielu skosach nie jest proste. Zazwyczaj wymaga dokonania bardzo dokładnego pomiaru (gdzie nawet jeden centymetr może mieć znaczenie), a następnie przeglądania ofert w internecie oraz sklepach stacjonarnych w celu znalezienia wyposażenia dokładnie o wyliczonych parametrach. Często jest to utrudnione, gdyż nie każdy mebel, który pasuje pod kątem wymiarów, jest utrzymany w podobnym stylu i ładnie komponuje się z pozostałymi elementami zabudowy. 

Biorąc pod uwagę powyższe problemy, nie dziwi fakt, że obecnie bardzo dużą popularność zyskują szafy i meble na wymiar. To metoda pozwalająca na wykorzystanie całej dostępnej do użytku przestrzeni, włączając w to również niewielkie szafki i półki, gdzie ścianki są ustawione pod różnym kątem. Nadal jednak można na nich coś postawić, schować i tym samym przyczynić się do większego ładu i porządku w mieszkaniu.

Choć wyposażenie wnętrz robione na wymiar podany przez klienta najczęściej jest wykorzystywane w większości przypadków mało ustawnych pomieszczeniach blokowych (zwłaszcza, jeśli chodzi o kuchnię, łazienkę oraz przedpokój), to obecnie sięga po ten patent także wielu właścicieli prywatnych posesji. Meble pod konkretne zamówienie to także idealna opcja dla osób, które chcą zagospodarować niewielką przestrzeń domku letniskowego, daczy czy nawet samochodu przerobionego na campervan.

Klienci poszukujący realizatora, który podejmie się wykonania zarówno projektu, jak i jego kompleksowej wizualizacji, powinni zapoznać się z ofertą dostępną na stronie internetowej vismeb.pl. Pod podanym linkiem działa firma, której pracownicy posiadają bogate doświadczenie jako wykonawcy indywidualnych wizji zmawiającego. Chętnie podejmą się pracy nad każdego rodzaju przestrzenią, bez względu na potencjalne niedoskonałości, jak skosy, niestandardowo rozplanowane i zamontowane okna czy otwory drzwiowe. Zajmują się projektowaniem szaf, szafek, ale także łóżek chowanych w ścianie, co powala jeszcze efektywniej wykorzystać dostępny metraż.


w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa