WWW: https://www.systemkolejkowy.pl
Dodano: 2021-08-25
Telefon: 501-241-307
Miejscowość: Wrocław
Adres: Przemiłowska 25
Kod pocztowy: 54-059

Źródła:
https://www.systemkolejkowy.pl/qs-touch/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!System QS Touch


Kolejki kojarzone są głównie z urzędami, placówkami medycznymi oraz sklepami i wiążą się z długim oczekiwaniem na przyjęcie. Chcąc zwiększyć wygodę osób przebywających w tego typu miejscach wiele instytucji oraz przedsiębiorstw wdraża nowoczesne rozwiązania, na które składa się system QS opisany na stronie systemkolejkowy.pl. Wdrażają go specjaliści z firmy specjalizującej się w tego typu rozwiązaniach, którzy proponują wyłącznie sprawdzone i przetestowane narzędzia przydatne podczas masowej obsługi klientów.

Ich celem jest usprawnienie i zwiększenie jakości obsługi, co pozytywnie wpływa na wizerunek danej placówki. Znajdują one zastosowanie w przychodniach, urzędach, a nawet w restauracjach. Pracownicy firmy wyjaśniają, czym dokładnie są środki umożliwiające obsługę zgłoszeń oraz na czym polega zasada ich działania. Do najistotniejszych zalet nowoczesnych systemów kolejowych zalicza się nieograniczoną liczbę operacji, możliwość zarządzania całym systemem za pośrednictwem internetu, łączenie kilku systemów w jeden oraz komunikaty, które mogą być prezentowane w kilku językach.

Zasada działania systemów jest bardzo prosta. Ich zadaniem jest rejestracja klientów oraz przyporządkowywanie im poszczególnych numerków. Wszystko to sprawia, że petenci przebywający w obiekcie wiedzą, ile osób czeka przed nimi oraz w jakim czasie powinni zostać obsłużeni. Dzięki temu bez stresu mogą udać się do toalety lub w inne miejsce, bez ryzyka, że ktoś zajmie ich miejsce na czas chwilowej nieobecności. Systemy te należy dopasowywać indywidualnie do charakteru danego obiektu.

Pomoc w tej kwestii zapewniają pracownicy omawianego przedsiębiorstwa, którzy przed wdrożeniem najlepszych rozwiązań zapoznają się ze specyfiką danego miejsca. Trzeba jednak podkreślić, że systemy kolejkowe nie są wykorzystywane jedynie do wydawania numerków, ponieważ usprawniają one zarządzanie ruchem i ułatwiają obsługę klientów. To nowoczesne i skuteczne narzędzia przynoszące wiele korzyści, na które składają się:

  • podajniki biletów,
  • terminale stanowiskowe,
  • wyświetlacze LED lub LCD.


w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica