WWW: https://baltictrade.com.pl
Dodano: 2021-11-13
Telefon: 587430091
Miejscowość: Tuchom
Adres: Gdyńska 38
Kod pocztowy: 80-209

Źródła:
https://baltictrade.com.pl/stacje.php

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaka jest cena AdBlue na stacji?


Do najczęściej stosowanych płynów do oczyszczania spalin zalicza się AdBlue. Wlewa się go do osobnego zbiornika zakręcanego za pomocą niebieskiej nakrętki. Występuje on w pobliżu wlewu paliwa, pod maską lub w bagażniku. Ciecz ta jest bezbarwna i wolna od toksycznych substancji, które mogłyby szkodzić środowisku. Jej skład to przede wszystkim woda demineralizowana oraz mocznik. Cena AdBlue na stacji nie jest zbyt wysoka, a firmą zajmującą się sprzedażą takich płynów jest Baltic-Trade. Należy wlewać go do zbiorników o właściwościach antykorozyjnych.

Produkt ten powinien być dolewany regularnie, a informacje na temat braków są prezentowane na ekranie komputera pokładowego. Innymi słowy, w razie spadku poniżej określonej granicy kierowca dostrzeże włączoną kontrolkę. AdBlue można dolewać na stacjach paliw bezpośrednio z dystrybutora. Koszt takiego płynu wynosi mniej więcej 2-3 złote za litr, co oznacza, że jego eksploatacja nie wiąże się z dużymi kosztami. To podstawa pojazdów spełniających normę Euro 5 oraz posiadających silnik Diesla. Najważniejszą zaletą opisywanego środka jest zmniejszenie emisji spalin do atmosfery.

Pojazdy, w których stosuje się AdBlue, spełniają normy unijne. Obecność płynu przekłada się na zwiększone oszczędności, a to za sprawą zniżek w opłatach drogowych. Co ciekawe, obniża on też zużycie paliwa, co jest istotne w przypadku wielokilometrowych tras. Jego zadaniem jest rozkładanie szkodliwych związków na azot i parę wodną. Opisywane przedsiębiorstwo oferuje produkty najwyższej jakości, na które składa się nie tylko AdBlue, ale też olej napędowy oraz benzyna. Są one sprzedawane w ilościach hurtowych, dlatego sprawdzają się między innymi wśród firm transportowych.w pobliżu

Albex

Gdańsk

Gamar sp. z o.o. s.k.

Pelplin

Craft Beauty

Dębogórze - Wybudowanie