WWW: https://bau-tec.pl/
Dodano: 2021-11-02
Telefon: 782 22 88 32
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wilsona 30
Kod pocztowy: 42-200

Źródła:
https://bau-tec.pl/pl/c/Lutownice-i-akcesoria/217

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zastosowanie lutownicy do elektroniki


Podstawowym elementem wśród wielu elektroników jest lutownica, której zadaniem jest wytwarzanie ciepła oraz łączenie ze sobą elementów. To powszechne narzędzie znajdujące zastosowanie wśród majsterkowiczów-amatorów oraz profesjonalistów.  Najczęściej wybieranymi są modele grzałkowe, które sprawdzają się podczas lutowania niewielkich elektronicznych podzespołów. Urządzenia te są dostępne w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu zainteresowani nie przepłacają. Spotyka się je również w domach, ponieważ są nieocenione podczas łączenia przewodów. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem są sprzęty transformatorowe o prostej obsłudze.

Narzędzia te są przydatne w warsztatach elektronicznych, gdyż przyspieszają pracę i zmniejszają ryzyko popełniania błędów. Mają różne wielkości dysz, które należy dopasowywać do swoich potrzeb. Wytwarzają one gorące powietrze i nie wymagają bezpośredniego kontaktu ze spoiwami. Na rynku występują modele kolbowe i oporowe, wyposażone w grzałki, które pobierają energię z zasilacza. Można je doposażać w dodatkowe elementy zwiększające ich funkcjonalność, na które składają się filtry do pochłaniacza, groty, podstawki ułatwiające czyszczenie, podnośniki i szkła powiększające.

Firmą zajmującą się sprzedażą takich narzędzi jest Bau-Tec. W jej asortymencie znajduje się lutownica do elektroniki o wytrzymałej konstrukcji, która zapewnia wygodę użytkowania wszystkim posiadaczom. Ma ona regulowaną moc, a temperatura jej grotu może wynosić nawet 400 stopni Celsjusza. Producent daje na nią aż 12 miesięcy gwarancji, a w opakowaniu umieszcza polską instrukcję obsługi. Firma oferuje profesjonalne urządzenia w rozsądnych cenach, które sprawdzają się w wielu sytuacjach.  w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec