WWW: https://www.cleveragency.pl/
Dodano: 2021-11-05
Telefon: 731 987 000
Miejscowość: Poznań
Adres: Karpia 21a
Kod pocztowy: 61-619

Źródła:
https://www.cleveragency.pl/reklamy-facebook

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Reklama na Facebooku w Poznaniu - co wchodzi w zakres usługi?


Agencja reklamowa Clever Agency zajmuje się rozmaitymi rodzajami reklamy. Tworzą ją eksperci w wielu dziedzinach, w tym zarówno mediów społecznościowych, jak i reklamy w wyszukiwarce. Interdyscyplinarny zespół sprawia, że każde zlecenie jest realizowane w sposób kompleksowy, z dbałością o najmniejsze detale, co przyczynia się do zwiększenia skuteczności działań marketingowych.

W przedstawionej ofercie znajdują się rozmaite usługi, w tym również reklama na Facebooku. W Poznaniu działa główna siedziba przedsiębiorstwa. W ramach marketingu na największym serwisie społecznościowym proponowana jest kampania Facebook Ads, dzięki której dana marka może docierać do swoich odbiorców z indywidualnie dostosowanym przekazem. Ten rodzaj reklamy ma również tę zaletę, że jest kierowany jedynie do osób faktycznie zainteresowanych ofertą, jako że bazuje na zainteresowaniach użytkownika lub rodzaju odwiedzanych stron.

Marketing w mediach społecznościowych może przybierać różne formy, od komunikatów reklamowych, przez video czy tak zwane posty karuzelowe. Koszt organizacji nie jest wysoki, kampanię można rozpocząć już od kilku złotych dziennie. Reklama na Facebooku pozwala znacząco zwiększyć dotychczasowe zaangażowanie odbiorców, głównie poprzez rosnącą liczbę udostępnień, komentarzy czy polubień. W ten sposób reklama dociera nie tylko do pojedynczego użytkownika, ale również do jego znajomych.

W zakres prowadzenia konta firmowego na Facebooku wchodzi opracowanie strategii działania, przygotowanie odpowiednich grafik oraz publikacja treści, które mają zachęcić odbiorców do interakcji. Posty są aktualizowane i umieszczane w godzinach, w których użytkownicy rzeczywiście korzystają z mediów społecznościowych.  w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka