WWW: https://petport.pl
Dodano: 2021-12-09
Telefon: 507096700
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tczewska 7a
Kod pocztowy: 70-850

Źródła:
https://www.petport.pl/c/2626/schodki-i-rampy-dla-zwierzat.html


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Schodki dla psa i inne wyjątkowe propozycje od PetPort


W internetowym sklepie z artykułami dla zwierząt, stworzonym przez prawdziwych pasjonatów, znaleźć można mnóstwo produktów przydatnych czy też niezbędnych w opiece nad czworonogami i innymi domowymi pupilami. Każdy właściciel takiego zwierzęcia chce zadbać o nie jak najlepiej, wiele osób traktuje swojego zwierzaka jak członka rodziny i najlepszego przyjaciela, warto zatem zajrzeć na stronę petport.pl i wybrać dla pupila to, co najlepsze. Sklep ma bardzo szeroki wybór produktów, na który składają się między innymi karmy i przekąski, miski i poidła, legowiska, transportery i klatki, ale też wiele mniej typowych rozwiązań. Są one przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na zadbaniu o swojego pupila, jego komfort, dobre samopoczucie, a nawet atrakcyjne spędzanie czasu. Co warto wybrać?

Większości właścicieli psów i kotów zależy na tym, by często spędzać z nimi czas. Zwłaszcza psy są niezwykle towarzyskie i mocno związane z ludźmi, często nie lubią samotnie pozostawać w domu i mogą to ciężko znosić. Obecnie nie trzeba na to skazywać swojego pupila, gdyż można zabrać go nawet na wakacje czy... przejażdżkę rowerową. Jest to możliwe na przykład kiedy zakupi się specjalną przyczepkę czy też rikszę, w której czworonóg będzie wygodnie spoczywał i oglądał otoczenie podczas gdy jego pan będzie wyrabiał kondycję czy po prostu przemieszczał się do danego miejsca na rowerze.

Dla kotów także można znaleźć wiele propozycji. Często mają one opinię leniwych kanapowców, tak naprawdę jednak są bardzo ciekawskie i uwielbiają obserwować świat. Można zaopatrzyć się w praktyczne szelki i smycz dla kota i wyprowadzać go tak samo jak psa - z pewnością będzie olśniony otoczeniem, mnogością bodźców zapachowych i wizualnych. Na tym nie koniec. Chcąc oszczędzić swojemu mruczkowi wysiłku, można wybrać dla niego torbę czy plecak. Mając takie akcesorium, można zabrać kota na dłuższą wyprawę.

Bardzo praktycznym wyborem są też składane rampy i schodki dla psa. Wybierają je osoby chcące zaoszczędzić swojemu czworonożnemu przyjacielowi wysiłku związanego z wskakiwaniem na przykład na kanapę czy fotel albo do samochodu. Małym psom, na przykład yorkom, często trudno jest podskoczyć tak wysoko, a po schodkach mogą wygodnie wejść. Takie rozwiązanie przyda się też w przypadku psich seniorów czy piesków mających problemy zdrowotne ograniczające możliwość poruszania się.w pobliżu

Art Shops Sylwia Zakrocka

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

FCE.PL

Nowogard