WWW: https://art-floor.com.pl/
Dodano: 2021-12-09
Telefon: 68 451 83 42
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Zjednoczenia 92
Kod pocztowy: 65-120

Źródła:
https://art-floor.com.pl/kategoria-produktu/sztukateria/nascienna/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Listwa naścienna - gdzie się sprawdzi?


Listwy naścienne to jeden z najmodniejszych dodatków wnętrzarskich ostatnich sezonów. Produkty te, choć niepozorne, są w stanie odmienić wygląd każdego pomieszczenia w krótkim czasie i bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów. Najmniejsze modele są wykorzystywane jako panele ścienne, natomiast te nieco większe maskują defekty znajdujące się na ścianach, dzięki czemu pomieszczenia wyglądają estetyczniej. Zostały one pomalowane farbami akrylowymi lub emaliowymi na rozmaite odcienie.

 

Dodatki te można nabyć w przedsiębiorstwie Art-Floor, które dba o jakość oferowanych produktów oraz szeroki wybór. Niekiedy listwa naścienna wydziela poszczególne strefy w pomieszczeniu, co przydaje się w obiektach o dużym metrażu. Jest ona polecana miłośnikom minimalistycznych i eleganckich ozdób pasujących do wnętrz skandynawskich, glamour, rustykalnych lub boho. Spotyka się ją także w obiektach publicznych, takich jak restauracje, hotele oraz biurowce.

 

Firma sprzedaje listwy z materiałów wysokiej jakości, które powstały z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. To pochodne polimerów, odznaczające się niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne. Materiały te mają odpowiednią gęstość dającą możliwość tworzenia oryginalnych i przyciągających spojrzenia zdobień. Znaczna część z nich odnajduje się we wnętrzach narażonych na działanie wilgoci, co oznacza, że spotyka się je między innymi w kuchniach bądź łazienkach.

 

Zaletą opisywanych listew jest bezproblemowa obróbka oraz sprawny montaż, z którym poradzi sobie każdy. Cechują się one małym ciężarem, elastycznością i sprężystością, co wpływa na łatwe dopasowanie sztukaterii do ściany. Firma proponuje eleganckie wykończenia w atrakcyjnych cenach, które można malować na wybrane przez siebie kolory. Stanowią one oryginalny sposób dopełnienia aranżacji wnętrz i niekiedy są częścią angielskich boazerii. Tworzy się z nich również charakterystyczne prostokątne ramki umieszczane na ścianach i spotykane w nowoczesnych pomieszczeniach. Dzięki nim nie sprawiają one wrażenia mało ciekawych.w pobliżu

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Rybojady

Miczyn Design

Nowa Sól

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

Gorzów Wielkopolski