WWW: https://kamilamazurek.pl/
Dodano: 2022-01-02
Telefon: 575 900 888
Miejscowość: Wrocław
Adres: Międzyleska 2-4
Kod pocztowy: 50-514

Źródła:
https://kamilamazurek.pl/zabiegi/stylizacja-brwi/


Autor: Olaf Michalak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Stylizacja brwi we Wrocławiu to efekt na długie tygodnie!


Zabiegi kosmetyczne wykonywane w tym salonie to doskonały wybór. Klientki mają możliwość wybierania spośród wielu świadczeń, wykonywanych na najwyższym poziomie. Stylistka brwi i rzęs proponuje rozwiązania nowoczesne i naprawdę piękne. Klientki mogą poprawić nie tylko wygląd oprawy oczu, ale także wykonać, na przykład, makijaż permanentny ust, który natychmiast poprawi ich objętość i kolor na długie miesiące.

W codziennej pracy specjalistka wykorzystuje nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone i w stu procentach bezpieczne preparaty. Klientki korzystające z jej usług kolejny raz podkreślają, iż efekty działań utrzymują się naprawdę długo i wyglądają doskonale.

Pełna lista możliwości dostępna jest na stronie internetowej kamilamazurek.pl. Wśród nich najczęściej wybierane są następujące:

  • laminacja brwi i rzęs (to metoda, dzięki której brwi i rzęsy wyglądają wyjątkowo naturalnie, są doskonale podkreślone i jednocześnie odżywione),
  • przedłużanie rzęs (dostępne są metody 1:1 oraz 3D i 4D),
  • makijaż permanentny brwi, rzęs oraz ust,
  • regulacja brwi,
  • architektura brwi (ta naprawdę skuteczny zabieg, warto się nim zainteresować).

Ceny są bardzo różne. Zależą od rodzaju wykonywanego zabiegu. Stałe klientki mogą liczyć na dodatkowe, bardzo atrakcyjne rabaty. Panie, które dopiero zaczynają zastanawiać się nad wybraniem najlepszego dla siebie rozwiązania, zachęcane są do zapoznania się z blogiem dostępnym na stronie specjalistki. Umieszczane są tam bardzo rzeczowe i ciekawe artykuły poruszające tematykę związaną właśnie z kosmetologią. Poniżej kilka przykładowych tytułów:

  • Stylizacja brwi we Wrocławiu - jaki zabieg wybrać?
  • Podcinanie brwi - lepiej tego nie robić.
  • Jak zapuścić brwi?
  • Na czym polega laminacja brwi i rzęs?

Można także umówić się na indywidualną konsultację. W trakcie spotkania specjalistka opowie klientce o wszystkich dostępnych zabiegach. Przedstawi ich wady i zalety, zaprezentuje przebieg całości i szczerze podpowie, co dla danej pani byłoby najlepszą opcją. Taka rozmowa jest bezpłatna i zupełnie niezobowiązująca.w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica