WWW: https://www.serwismasztow.pl
Dodano: 2022-01-04
Telefon: 518 217 919
Miejscowość: Podbucze
Adres: Bukowa 9
Kod pocztowy: 44-348

Źródła:
https://www.serwismasztow.pl/maszty-z-wlokna-szklanego.php

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Maszty flagowe z włókna szklanego - do czego służą?


Maszty flagowe to niepozorne elementy pełniące szereg funkcji. Interesują się nimi przedsiębiorcy chcący zwiększyć widoczność swojej siedziby. Zawieszone na ich szczycie flagi z nazwą firmy zwiększają rozpoznawalność marki wśród przechodniów i ułatwiają zapamiętanie logotypu. To popularne elementy architektury miejskiej spotykane w przestrzeniach publicznych oraz podczas plenerowych imprez masowych, takich jak wyścigi kolarskie, maratony czy festiwale muzyczne. Producenci, tacy jak Promajst, oferują szereg konstrukcji dla klientów z różnymi potrzebami. Modele z najwyższej półki odznaczają się nienagannym wyglądem, łatwością montażu oraz niepodatnością na zniszczenia mechaniczne i działanie czynników pogodowych. Innymi słowy, mogą mieć kontakt z wilgocią, mrozem oraz silnym słońcem.

Maszty mają szerokie zastosowanie nie tylko w branży reklamowej. Niektórzy umieszczają na ich szczytach kamery monitoringu zwiększające bezpieczeństwo mieszkańców jednorodzinnych domów. Spotyka się je również na terenach publicznych, przykładowo w pobliżu biurowców, fabryk czy hal magazynowych. Kamery na masztach znajdują się na dużej wysokości i są widoczne z daleka, co odstrasza potencjalnych złodziei. Niekiedy montuje się je na boiskach sportowych oraz obok obiektów mieszkalnych, ponieważ mogą pełnić funkcję słupów do anten.

Niektórzy zawieszają na masztach różnego rodzaju dekoracje, takie jak lampki świąteczne lub inne ozdoby poprawiające wygląd przestrzeni publicznych. Oczywiście najczęściej kojarzą się z flagami państwowymi wywieszanymi podczas ważnych uroczystości. Spotyka się je przed urzędami, muzeami, ambasadami, szkołami i pozostałymi placówkami oświatowymi. Najważniejszą kwestią jest to, by były one jak najtrwalsze, dzięki czemu nie zniszczą się na skutek niesprzyjających warunków pogodowych.

Do produkcji masztów wykorzystuje się stal nierdzewną oraz aluminium, czyli lekki materiał niepodatny na korozję. Istnieją także maszty flagowe z włókna szklanego proponowane w przedsiębiorstwie Promajst. Jest to firma, które od lat sprzedaje podobne konstrukcje w niewygórowanych cenach. Niektórzy stosują je w celach informacyjnych, ponieważ są widoczne z dużej odległości, przez co ułatwiają dotarcie do siedziby danego zakładu. Są one montowane na stałe lub okresowo, dzięki czemu można składać je w dowolnym momencie.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec