WWW: https://gadzetyupominki.com/
Dodano: 2022-01-24
Telefon: 731052530
Miejscowość: Białystok
Adres: Henryka Sienkiewicza 55A
Kod pocztowy: 15-002

Źródła:
https://gadzetyupominki.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gadżety reklamowe dla dużych i małych firm


Niedrogim sposobem na promowanie swojej działalności jest zakup gadżetów z nadrukowaną nazwą firmy. Składa się na nie szereg produktów, takich jak długopisy, zewnętrzne nośniki pamięci czy breloki. Pomagają one budować wizerunek przedsiębiorstwa i wpływają na zaufanie wśród potencjalnych klientów, którzy są bardziej zainteresowani daną ofertą. Gadżety mają zindywidualizowany charakter, dlatego są rekomendowane osobom chcącym zrezygnować z reklamy masowej. Odznaczają się dużą skutecznością i niejednokrotnie poprawiają wyniki sprzedaży.

 

Pomagają budować wartościowe relacje, ponieważ nie trafiają do przypadkowych odbiorców, jak dzieje się to w przypadku reklam emitowanych w telewizji lub internecie. Klienci otrzymujący tego typu upominki obcują z nimi każdego dnia, dzięki czemu zapamiętują logotyp oraz nazwę przedsiębiorstwa, co pomaga utrwalać istnienie firmy w ich świadomości. Najchętniej wybieranymi dodatkami są zapachy do samochodów, kubki oraz czapki z daszkiem. Ciekawym pomysłem są również kalendarze, z których korzysta się przez cały rok. Są one dostępne w formie notesu lub wieszanej na ścianach.

 

Zaletą gadżetów reklamowych jest skracanie dystansu między klientem a firmą. Z tego powodu sprawdzają się one podczas branżowych eventów. Ważne jest jednak to, by były jak najlepszej jakości. Znaczna część z nich może być wykorzystywana zarówno w biurach, jak i domach. Przykładem takich produktów są kubki na gorące napoje, takie jak kawa czy herbata. Najczęściej tworzy się je z ceramiki lub porcelany, a część z nich nadaje się do mycia w zmywarce.

 

Przedsiębiorcy planujący zakup tego typu artykułów korzystają często z oferty firmy Top Design. Wszystkie gadżety reklamowe, jakie proponuje, odznaczają się nowoczesnym designem i są chętnie użytkowane. Dają możliwość promowania marki przy małych nakładach finansowych, dlatego znajdują zastosowanie wśród właścicieli start-upów. Na ofertę sklepu składają się między innymi gadżety kibica, galanteria, akcesoria barowe i dla zwierząt domowych oraz zestawy kosmetyczne.


w pobliżu

ELEKTRO-SILVER

Konarzyce

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska

Olmonty

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Białystok