WWW: https://www.ibcs.pl
Dodano: 2022-02-09
Telefon: 18 44 21 666
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://www.ibcs.pl/roboty-amr/


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Roboty autonomiczne - nowoczesne wsparcie produkcji


Efektywność procesu produkcji zależy nie tylko od pracy maszyn oraz obsługujących je pracowników. Ważnym elementem jest również wsparcie logistyczne pomiędzy poszczególnymi etapami wytwórczymi. Za ten rodzaj pomocy można uznać odpowiednio zaplanowany ciąg pracy dostawców surowców, w tym również sprawny transport komponentów na linię produkcyjną. Do tego celu wykorzystywano (i nadal jest to kluczowy sposób) przede wszystkim pojazdy typu elektryczne lub spalinowe wózki widłowe, podnośniki bądź popularne "paleciaki", sterowane i napędzane ręcznie.

Chcąc zainwestować w ten sektor produkcji oraz jednocześnie unowocześnić wiele z jej etapów, przedsiębiorca może zdecydować się na nowatorskie rozwiązanie, jakim są roboty autonomiczne. Jest to opcja, którą można bez problemu spersonalizować do własnych potrzeb, a tym samym zyskać narzędzie pozwalające na o wiele większą efektywność pracy. Istotna jest tutaj miniaturyzacja poszczególnych maszyn, które zajmują o wiele mniej miejsca niż standardowy sprzęt logistyczny, dodatkowo są też od niego nierzadko zwrotniejsze, a także bardziej ekonomiczne w utrzymaniu. Lista korzyści jest dość długa, a zwiększa się, gdy dany model przedsiębiorstwo dopasuje do własnych wymagań produkcyjnych.

Największym problemem, jeśli chodzi o robotyzację, jest koszt jej wdrożenia. Wielu przedsiębiorców nie jest również pewnych, czy jest to rozwiązanie, które rzeczywiście okaże się opłacalne. Pracownicy firmy IBCS POLAND, którzy doskonale rozumieją tego typu rozterki, udostępniają na swojej stronie internetowej materiały filmowe, dzięki którym można lepiej zwizualizować sobie możliwe do uzyskania korzyści po zakupie i personalizacji robotów. 

Firma działa jako certyfikowany dystrybutor sprzętu ułatwiającego transport i logistykę w zakładzie produkcyjnym każdego rodzaju. Zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową klientów biznesowych z Polski i zagranicy. Poleca się także jako profesjonalny doradca, uwzględniający w swoich propozycjach wszystkie wymagania przedsiębiorcy i jego działalności. Realizator jest również w stanie wspomóc odbiorcę i jego pracowników w trakcie procesu wdrażania nowego narzędzia oraz jego kalibracji. Dystrybuowany sprzęt pochodzi od znanych na rynku dostawców, gwarantujących wieloletnie użytkowanie ich produktów.


w pobliżu

Radecka, Lucyna Radecka

Bystra Podhalańska

Gomeo

Kraków

Mirowiert

Przybradz