WWW: https://kosikmeble.pl/
Dodano: 2022-01-31
Telefon: 66 44 99 323
Miejscowość: Wieruszów
Adres: Chobanin 15
Kod pocztowy: 98-400

Źródła:
https://kosikmeble.pl/kategoria-produktu/komplety-wypoczynkowe/


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wypoczynek do salonu - jaka najlepsza skóra?


Elegancki, skórzany zestaw wypoczynkowy do salonu to dziś standard w wielu domach czy mieszkaniach. Pięknie się prezentuje, podnosi estetykę całego pomieszczenia oraz pozwala na relaks zarówno członków rodziny, jak i ich gości. Często stanowi także dodatkowe miejsce noclegowe, dzięki czemu jego funkcjonalność wzrasta. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że rodzaj zastosowanej skóry na kanapie, sofie lub fotelach może być różny. Warto upewnić się, że wybrany model będzie nie tylko spełniał oczekiwania pod kątem wyglądu, ale także trwałości.

Osobom, które poszukują kompletu na wiele lat, poleca się wybór skóry bydlęcej. Oprócz wytrzymałości na blaknięcie czy powstawanie ubytków mechanicznych materiał ten charakteryzuje się odpornością na wnikanie płynów czy brudu. W trakcie garbowania (już po wybarwieniu) pokrywany jest specjalnym woskiem, który dodatkowo zabezpiecza powierzchnię i nadaje jej gładkości oraz efektownego połysku. Taki wypoczynek do salonu ze skóry bydlęcej wygląda doskonale bez względu na to, czy wystrój danego pomieszczenia jest utrzymany w nowoczesnym, czy też bardziej tradycyjnym, rustykalnym stylu. 

Częstym wyborem są obecnie komplety ze skóry cielęcej. Cechuje je delikatniejsza, milsza w dotyku faktura, dlatego świetnie nadają się dla osób, które ponad wszystko przedkładają komfort i lubią spędzać wolny czas, relaksując się na miękkim siedzisku. Sofę lub narożnik ze skóry cielęcej można także bez problemu przykryć narzutą, nie martwiąc się, że materiał się zsunie (co ma miejsce przy surowcu bydlęcym). 

Szeroki wybór wysokiej jakości mebli z różnych rodzajów skór można znaleźć w ofercie sklepu internetowego KOSIK Kos Andrzej. Kadra realizatora, oprócz obsługi zamówień, chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące jakości materiału oraz może zaproponować odpowiednie do potrzeb klienta alternatywy. Dostawca zapewnia możliwość skompletowania pełnego zestawu wypoczynkowego do zarówno niewielkich pomieszczeń, jak i do salonów o dużej przestrzeni do aranżacji.


w pobliżu

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Nowe Meble

Piotrków Trybunalski

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Łódź