WWW: https://okibox.pl
Dodano: 2022-02-08
Telefon: 502 551 661
Miejscowość: Poznań
Adres: Grunwaldzka 33b
Kod pocztowy: 60-783

Źródła:
https://okibox.pl/nadruk-na-kartonie/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kartony z nadrukiem dla osób prowadzących firmy


Opakowania kartonowe chronią wysyłane produkty przed wstrząsami mogącymi powodować nieodwracalne uszkodzenia, co wiązałoby się ze zwrotami, przez które przedsiębiorcy byliby stratni. Korzystają z nich osoby z branży e-commerce wysyłający książki, kosmetyki, sprzęty elektroniczne, elementy wyposażenia wnętrz oraz inne przedmioty do klientów. Pudełka te przydają się także w trakcie przewozu mebli oraz przedmiotów ze szkła i porcelany. W ich wnętrzach można umieszczać folię bąbelkową zwiększającą bezpieczeństwo podczas transportu.

Opisywane wyroby chronią przed powstawaniem zniszczeń oraz działaniem wilgoci. To szczelne i wytrzymałe artykuły, niepodatne na przedzieranie. Stworzono je z kilkuwarstwowej tektury, czyli ekologicznego materiału pozbawionego sztucznych substancji. Jest ona lekka, co przekłada się na mały koszt wysyłki towarów. Docenią to między innymi nabywcy kupujący produkty w ilościach hurtowych. Firmą oferującą tego typu pudełka jest Okibox. Proponuje ona wytrzymałe i solidne kartony z nadrukiem, dzięki którym można promować markę za niewielkie pieniądze.

Najczęściej na ich powierzchni umieszcza się nazwę przedsiębiorstwa, co sprawia, że pudełka zwracają na siebie uwagę i reklamują działalność w wielu miejscach. Modele przeznaczone dla branży e-commerce można zapieczętować na szereg sposobów. W tym celu wykorzystuje się taśmę klejącą lub metalowe zszywki chroniące zawartość aż do chwili otwarcia pudełek. Artykuły dostępne w katalogu są uniwersalne i zapewniają oszczędność miejsca. Są sprzedawane na płasko, dlatego nie wymagają dużej powierzchni magazynowej.

Tworzone nadruki pełnią funkcje estetyczne i praktyczne. Specjaliści wykorzystują między innymi metodę fleksograficzną, która znajduje zastosowanie na różnych powierzchniach. Sprawdza się ona w przypadku tektury litej oraz falistej. Farby wykorzystane w takim procesie odznaczają się znakomitą jakością, dzięki czemu przylegają do materiału i nie blakną pod wpływem słońca. Sprawiają, że nadruki są widoczne z dużej odległości.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka