WWW: https://pro-log.com.pl
Dodano: 2022-01-30
Telefon: 22 266 88 10
Miejscowość: Pruszków
Adres: 3 Maja 8
Kod pocztowy: 05-800

Źródła:
http://pro-log.com.pl/aktualnosci/copacking-warszawa-

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Komu w Warszawie zlecić co-packing?


Chociaż wydawać by się mogło, że importowanie win jest biznesem względnie prostym, okazuje się, że osoby pragnące prowadzić tego typu działalność, muszą spełnić wiele warunków. Przede wszystkim muszą mieć zgodę odnośnych władz na rozwijanie takiej działalności. W zależności od tego, jaki to jest alkohol, może to być urząd miasta lub gminy, urząd marszałkowski lub nawet Ministerstwo Przedsiębiorczości. Poza tym wielu przedsiębiorców musi dysponować własnymi magazynami, a jeśli ich nie mają, to powinni znaleźć kogoś, kto użyczy im miejsca we własnych.

Dlatego warto wejść w kooperację a z firmą logistyczną działającą od 1997 roku, która ma wiele lat doświadczenia w obsłudze tego typu podmiotów, ponieważ głównie zajmuje się świadczeniem usług importerom towarów akcyzowych. Oferuje ona wiele różnych usług, które można poznać, odwiedzając stronę pro-log.com.pl.

Jednym ze specjalistycznych zadań będących w ofercie tego przedsiębiorstwa działającego w Warszawie jest co-packing. W jego zakres wchodzą między innymi:

  • pakowanie,
  • przepakowywanie,
  • etykietowanie,
  • naklejanie banderoli na towary dostarczone przez klienta.

Prace takie wymagają nie tylko doświadczenia, ale także specjalistycznego sprzętu, aby można je było wykonać względnie szybko. Dlatego to przedsiębiorstwo logistyczne może zaoszczędzić importerowi mnóstwo czasu i zaoferować własne magazyny. Usługa ta jest w pełni profesjonalna i świadczona nie tylko dużym firmom, ale także drobnym partnerom biznesowym. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, pracownicy mogą przygotować większe opakowania zbiorcze, jak i na przykład zestawy promocyjne. Powierzone firmie czynności zostaną wykonane zgodnie z instrukcjami podanymi przez klienta.

Jest to usługa niedroga, która zostanie wykonana niezwykle szybko dzięki temu, że firma ta ma doświadczenie także w tym zakresie. Zawsze spełnia ona indywidualne oczekiwania różniące się w zależności od potrzeb. Ponieważ przedsiębiorstwu zależy na zadowoleniu klientów, zawsze stara się dostosować do ich wymagań.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa