WWW: https://jarajto.pl/
Dodano: 2022-02-06
Telefon: +48883883259
Miejscowość: Chodzież
Adres: Podanin 50
Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://jarajto.pl/pl/c/Bongo/13

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Bongo wodne - czym jest i z czego się składa?


Bongo, nazywane fajką wodną, jest wykorzystywane do palenia różnego rodzaju ziół oraz tytoniu. To produkt filtrujący dym przez wodę, który wykonano ze szkła, akrylu lub silikonu. Zazwyczaj ma on prostą budowę i delikatnie zaokrągloną podstawę. Nabywcy wybierają spośród wyrobów w kilku kształtach i wielkościach, które udostępniono na stronie jarajto.pl. Przedsiębiorstwo, do którego należy witryna, specjalizuje się w sprzedaży wyrobów CBD oraz akcesoriów do palenia. Klienci planujący wykorzystywać je w różnych miejscach, mogą zdecydować się na bongo w niewielkich rozmiarach, które z łatwością zmieści się w bagażu podręcznym. Niektóre modele wyposażono w dodatkową filtrację, dzięki czemu palenie jest bezpieczniejsze. To ciekawa opcja dla osób, które nie chcą sięgać po papierosy. Do zbiornika, poza wodą, można dodawać lód, który schładza dym, orzeźwia i zmniejsza ryzyko podrażnienia gardła.

Korzystanie z bongo nie jest skomplikowane, a w razie pytań można kontaktować się z pracownikami sklepu, którzy pomogą też w doborze najlepszego modelu. Podstawą jest napełnienie zbiornika letnią lub chłodną wodą oczyszczającą dym z toksyn. Równie ważne jest posiadanie suszu wysokiej jakości pochodzącego ze sprawdzonych źródeł. Niektórzy kupują gotowe mieszanki, a jeszcze inni mielą je przez młynek. Umieszcza się go w cybuchu tworzonym z gliny, ceramiki, nieco rzadziej ze szkła.

Proponowane bongo wodne składa się z kilku elementów, takich jak wspomniany zbiornik filtrujący dym, cybuch oraz ustnik umożliwiający zaciąganie się. To niewielki wyrób, który został odpowiednio wyprofilowany, co wpływa na wygodę użytkowania. Tuż pod nim znajduje się komora zapełniająca się dymem podczas palenia. Bongo posiada również sprzęgło, czyli otwór w zbiorniku, który należy zatykać palcem i odtykać w odpowiednim momencie.

Bongo to świetny pomysł na prezent dla osób w różnym wieku, które szukają nietypowych sposobów na relaks i odstresowanie się. Wspólne palenie dostarcza mnóstwa rozrywki i nie wymaga dysponowania dużą przestrzenią. Produkty te prezentują się bardzo estetycznie, co sprawia, że część klientów trzyma je na widoku. Firma proponuje klasyczne modele z przezroczystego szkła oraz wyroby z fantazyjnymi i kolorowymi wzorami. Mają one wysokość wynoszącą mniej więcej 30 centymetrów, a ich konstrukcja jest stabilna.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka