WWW: https://www.mafarchitekci.com/
Dodano: 2022-02-05
Telefon: +48795140529
Miejscowość: Poznań
Adres: Dąbrowskiego 77A
Kod pocztowy: 60-529

Źródła:
https://www.mafarchitekci.com/projekty-domow-jednorodzinnych/poznan/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Indywidualny projekt domu w Poznaniu


Osoby planujące zakup jednorodzinnego domu mają do dyspozycji dwa rozwiązania. Jednym z nich jest wybór spośród budynków dostępnych w katalogu, natomiast drugim – stworzenie indywidualnego projektu, jaki można zlecić specjalistom z MAF Architekci. Jest to biuro projektowe zrzeszające specjalistów, dla których praca jest pasją. Mają oni obszerne portfolio, w którym znajdują się budynki tworzone w rozmaitych stylach. Pracownicy firmy to osoby kompetentne, doświadczone i mające głowy pełne kreatywnych pomysłów. Poznają potrzeby klientów, a następnie przygotowują projekty szyte na miarę ich potrzeb oraz mieszczące się w ustalonym budżecie.

Zaprojektowanie budynku od zera wymaga czasu. W zamian za to przyszli mieszkańcy otrzymują projekty swoich marzeń, dzięki którym nie muszą robić remontów. To doskonałe rozwiązanie dla osób cierpliwych i mających duże wymagania. Sprawdza się ono w przypadku wąskich działek, dużych rodzin oraz klientów o nietypowych potrzebach. Specjaliści przygotowują projekt domu w Poznaniu w możliwie jak najkrótszym czasie, na który można nanosić poprawki w dowolnym momencie.

Tego typu zadanie polega na wspólnej pracy, dlatego tak ważna jest komunikacja. Pierwsze spotkanie w biurze przyjmuje formę konsultacji, podczas których specjaliści poznają klientów, ich wizje oraz potrzeby. Niezbędne jest także ustalenie wymogów przestrzennych i technicznych danej inwestycji. Bardzo często projektanci udają się na miejsce budowy, by przyjrzeć się ukształtowaniu działki, widokom oraz ewentualnym ograniczeniom.

Indywidualne projekty tworzone w tym biurze uwzględniają potrzeby przyszłych mieszkańców. Specjaliści dbają o poprawne rozmieszczenie poszczególnych wnętrz oraz aspekty techniczne. Jeśli zachodzi taka potrzeba, doradzają lub odradzają pewne rozwiązania, dzięki czemu budynki nie stwarzają niebezpieczeństwa. Mają też dostęp do nowoczesnego oprogramowania, w którym przygotowują trójwymiarowe wizualizacje domów. Dają one możliwość przyjrzenia się obiektom z każdej strony, w tym także od wewnątrz.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka