WWW: https://www.ulisses.pl/pl/
Dodano: 2022-02-10
Telefon: +48 62 501 54 54
Miejscowość: Kalisz
Adres: Górnośląska 69A
Kod pocztowy: 62-800

Źródła:
https://www.ulisses.pl/pl/rozwiazania/wynajem/serwis


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy warto postawić na program do prowadzenia serwisu od Ulisses?


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i płynącemu z niego know-how, renomowany producent software, marka ULISSES niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród licznych profesjonalistów. Przedsiębiorstwo może pochwalić się rozbudowanym portfolio produktowym, na które składa się bogata gama zaawansowanego oprogramowania. Funkcjonalność i intuicyjny interfejs sprawiają, że jest to propozycja, która od lat w pełni odpowiada potrzebom najbardziej wymagających specjalistów.

Rozwiązania producenta pozwalają na efektywniejsze prowadzenie biznesu oraz wykonywanie obowiązków służbowych. W jego ofercie można znaleźć między innymi program do prowadzenia serwisu w dwóch głównych wariantach - Comotel oraz Quinno. Są to aplikacje stworzone z myślą o potrzebach oraz oczekiwaniach firm usługowych, w których istotnym filarem działalności jest serwisowanie sprzętów bądź pojazdów. Wyróżniają się ze względu na rozbudowaną funkcjonalność, rejestrując między innymi w przejrzysty sposób historię napraw i tworząc rejestry zleceń, a także zapewniając użytkownikom dostęp do narzędzi typowych dla klasy CRM. Zdalny dostęp zapewnia technikom łatwy wgląd w historię konkretnego pojazdu czy maszyny, co przekłada się na przyśpieszenie przebiegu kluczowych procesów diagnostycznych. 

Należy wspomnieć także o możliwości bezpiecznego, uporządkowanego przechowywania całej dokumentacji związanej z czynnościami serwisowymi. Jest to szczególnie istotne w kontekście unikania błędnych diagnoz czy sporów z klientami (czytelność i dostępność danych to czynniki, dzięki którym można łatwo wykazać, kiedy kolejne awarie występują ze względu na niewłaściwą eksploatację oraz obsługę po stronie użytkownika). Oprogramowanie daje wszystkie niezbędne możliwości, by lepiej zarządzać relacjami pomiędzy prowadzonym przedsiębiorstwem, a kontrahentami. Stanowi niezawodne źródło wiedzy o wszystkich wcześniej prowadzonych działaniach. Ponadto wyposażone jest w moduł pozwalający na wystawianie faktur oraz pozostałej dokumentacji w formie elektronicznej.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka