WWW: https://aniflex.pl/
Dodano: 2022-03-14
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://aniflex.pl/oferta/etykiety-samoprzylepne


Autor: Olaf Michalak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie etykiety samoprzylepne z nadrukiem wybrać?


Przedsiębiorcy poszukujący etykiet mają do wyboru wiele różnych rodzajów produktów. Nowoczesne technologie pozwalają na wyprodukowanie akcesoriów w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb marki. Czym kierować się przy składaniu zamówienia i jakie materiały wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie bezpośrednio z usług drukarni, która dysponuje urządzeniami do druku cyfrowego i fleksograficznego. Etykiety samoprzylepne z nadrukiem wysokiej jakości wyróżniają się:

  • dużą odpornością na uszkodzenia i ścieranie grafiki (niektóre modele zadrukowane są od wewnętrznej strony, co zapewnia dodatkową ochronę),
  • głębokim nasyceniem barw i precyzyjnym odwzorowaniem projektu graficznego,
  • perfekcyjnym dopasowaniem do opakowania (idealnie sprawdzają się w tym przypadku etykiety termokurczliwe),
  • oryginalnością i wyglądem zwracającym uwagę konsumentów.

Przykładowe produkty można obejrzeć na stronie internetowej pod linkiem aniflex.pl. Kreatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z modeli zapachowych, które zostały zaromatyzowane za pomocą specjalistycznego lakieru. Świetnie pasują do kosmetyków i środków chemicznych. Warto również pamiętać o potrzebach osób niewidomych, które nie są w stanie odczytać informacji zawartych na etykiecie poprzez zmysł wzroku. Wówczas niezawodny jest nadruk Braille'a. Najczęściej spotyka się go na produktach farmaceutycznych.

Do sprzętu elektronicznego i drogich, luksusowych towarów, często wykorzystywane są etykiety zabezpieczające. Ich zadaniem jest ochrona przed próbą naruszenia opakowania. Klienci mogą zdecydować się także na materiały ekologiczne, pochodzą z recyklingu. Z pewnością zostaną docenione przez odbiorców dbających o środowisko naturalne.

W produkcji niskonakładowej przydaje się nowoczesny druk cyfrowy, który nie wymaga stosowania form drukarskich i dostępny jest w bardzo korzystnej cenie. Do większych serii eksperci polecają druk fleksograficzny i zastosowanie fotopolimerów. Obie metody umożliwiają szybkie wykonanie etykiet w różnych rozmiarach.w pobliżu

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Nowe Meble

Piotrków Trybunalski

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Łódź