WWW: https://sklep.qhs.one
Dodano: 2022-04-02
Telefon: 601 507 287
Miejscowość: Poznań
Adres: Przyjaźni 21
Kod pocztowy: 61-689

Źródła:
https://sklep.qhs.one/pl/c/Hotelowe-akcesoria-higieniczne/95

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zależy ci na komforcie gości? Zamów jakościowe akcesoria hotelowe!


W branży hotelarskiej panuje duża konkurencja, zaś goście w krajach Europy i na świecie coraz częściej przykładają większą wagę do oferowanego im standardu usług, niż do ceny. Mimo prognozowanej recesji, nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się w najbliższym czasie odwrócić. Dlatego warto starać się o pozyskanie sobie lojalnych konsumentów. Często to drobne szczegóły decydują o tym, czy goście są gotowi na powrót do danego obiektu. Niemałą rolę w tym przypadku odgrywają akcesoria hotelowe. 

Sklep Quality Hotel Supply dostarcza najwyższej jakości artykuły kosmetyczne, galanterię, tekstylia i środki chemiczne bez jakich trudno wyobrazić sobie jakikolwiek szanujący się hotel. Mydełka, szampony, szampony z odżywką, żele pod prysznic - to najważniejsze produkty, jakie można nabyć w sklepie. Na stronie internetowej klienci mają również możliwość zamówienia papierowych toreb przeznaczonych na bieliznę, toreb higienicznych Lanwar/Bienvenue/EKO, chusteczek, czyścików do ubrań, łyżek do butów z masy plastycznej lub wykonanych w drewnie. Poza tym w asortymencie dostępne są nakładki na sedes, foliowe torby na pranie, torby na pranie rozpuszczalne w wodzie, kubki papierowe, informacje na tekturze lub w ramce plexi, szczotki z drewna - z rączką lub prostokątne z wysokogatunkowym włosiem, taśmy WC, zawieszki na bagaż i zawieszki na klamkę.

Warto zarejestrować się w panelu klienta, aby móc korzystać z wielu atrakcyjnych funkcji, takich jak np. podgląd aktualnego statusu każdego z realizowanych zamówień, wygodny dostęp do historii zakupów, rabaty oraz kupony promocyjne. Poza tym tego typu rejestracja znacząco ułatwia sam proces zakupów, ponieważ przy każdym następnym zamówieniu wystarczy się zalogować, bez konieczności wpisywania w formularz ponownie tych samych danych osobowych.  To prawdziwa korzyść i wygoda; przekonaj się sam i załóż konto już dziś! 

Zadbaj o opinię swoich klientów i zbuduj renomę danej marki lub obiektu we współpracy ze specjalistami z branży wyposażenia hoteli.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka