WWW: http://art-and-texture.pl/
Dodano: 2019-01-25
Telefon: 570892503
Miejscowość: Szczecin
Adres: Turkusowa 26
Kod pocztowy: 70-778

Źródła:
http://art-and-texture.pl/category/474164/obrazy-recznie-malowane.html


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://art-and-texture.pl/ - Obrazy malowane na płótnie


W jakich wnętrzach sprawdzają się obrazy malowane na płótnie? Współcześni projektanci wnętrz mają różne pomysły i wykorzystują sztukę na wiele różnych sposobów. Wystarczy uświadomić sobie, że jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Pracownicy sklepu Art and Texture dostrzegają kilka najczęstszych motywów, które przewijają się w projektach aranżacji. Zdecydowanie jednak na nich koncepcje się nie kończą.

Styl nowoczesny często oznacza jasne, minimalistyczne wnętrze. W pomieszczeniach pojawia się bardzo dużo bieli. Białe ściany, białe meble... Daje to korzystne wrażenie przestrzenności i sprawia, że nawet niewielkie pokoje zyskują na rozmiarze. W takim działaniu tkwi jednak pewna pułapka, ponieważ bez odpowiednich dodatków, skrajnie nowoczesne wnętrze może być chłodne i niczyje. Nie jest odbiciem charakteru mieszkańców i gości, jest jedynie wzorem aranżacji z katalogu. Nie sprzyja to codziennemu życiu i wywoływaniu pozytywnych emocji. Przełamać ten impas pomagają obrazy malowane na płótnie. Wystarczy jedno płótno, by wszystko zmienić. W zależności od rodzaju kompozycji będzie mniej lub bardziej subtelnie przyciągać wzrok i wpływać na atmosferę. Biel będzie dla nich doskonałym kontrastem, wybija dzieło na pierwszy plan, co kojarzy się z galeriami sztuki.

A co z bardziej kolorowymi wnętrzami? Tam również obrazy mogą być świetnym dopełnieniem. Niektórzy dobierają je pod kątem podobieństw innych dodatków. Na przykład do niebieskiej kanapy, żółtych poduszek i błękitnej lampy można dopasować kompozycję stosującą podobną paletę barw. Ważne jest znalezienie dobrego miejsca ekspozycji, gdzie na płótno będzie po prostu przyjemnie patrzeć. Często wiesza się obrazy nad łóżkiem, w korytarzu i przy stole jadalnym w kuchni.

Przykładowe obrazy namalowane na płótnach można znaleźć w katalogu sklepu internetowego pod linkiem art-and-texture.pl. Zamieszczone tam produkty są profesjonalnie wykonane i gwarantują wysoką jakość. Ręcznie wykonane arcydzieła naciągnięte są na mierzące cztery centymetry podobrazie.w pobliżu

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

Petport.pl

Szczecin

FCE.PL

Nowogard