Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak wybrać najlepszy hak holowniczy i jaka jest cena montażu?


Aby za pomocą samochodu osobowego móc holować przyczepę transportową czy kempingową, konieczne jest podłączenie odpowiednio dobranego haka. Wybór konkretnego modelu powinien być dobrze przemyślany, ponieważ inny rodzaj zaczepu montuje się, gdy do auta zostanie przyłączona przyczepa o wadze nieprzekraczającej 750 kilogramów, a inny – do ciągnięcia przyczepy kempingowej z załadunkiem. Przed zamontowaniem haka należy się też upewnić, ile wynosi dopuszczalna masa, jaką może holować posiadany pojazd. Informacja ta jest zawsze umieszczona w dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Na stronie hakiholownicze.pl cały proces wybierania haka został maksymalnie uproszczony. Klient musi jedynie skorzystać z wyszukiwarki – przygotowanej tak, aby wystarczyły podstawowe dane na temat samochodu, do którego przyłączony będzie hak do holowania. W rubrykach należy wybrać:

  • markę pojazdu,
  • model,
  • rok produkcji,
  • typ nadwozia.

Następnie trzeba zdecydować, jaki typ mocowania będzie najlepszy. Do wyboru są najczęściej haki stałe, chowane, demontowane pionowo oraz z wypinaną kulą. Każdy z nich ma inne parametry, dlatego w razie wątpliwości warto skonsultować się ze sprzedawcą, który udzieli szczegółowych informacji i doradzi.

Osoby noszące się z zamiarem zakupu haka holowniczego często zadają sobie pytanie, jaka jest całkowita cena montażu haka holowniczego. Na ostateczną sumę składa się bowiem kilka czynników, są to między innymi:

  • cena mocowania,
  • cena wiązki,
  • koszt przeprowadzenia montażu.

Ceny haków uzależnione są od ich rodzaju – tańsze są modele montowane na stałe, nieco więcej trzeba zapłacić za hak z wypinaną kulą czy chowany pod zderzakiem. Jeśli jednak użytkownikowi zależy na tym, by hak był niewidoczny, wtedy gdy się z niego nie korzysta, wówczas warto zdecydować się na wersję z opcją ukrycia tej części. Firma oferująca haki holownicze współpracuje z serwisami na terenie całego kraju, dlatego klient kupujący hak może od razu zamówić usługę montażu w jednym z kilkudziesięciu specjalistycznych punktów, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Copywriter.pl

Kraków

JUDr. Wieslaw Firla

Ostrava – Muglinov