Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Komu zlecić wykonanie testów użyteczności i UX?


Rozpoczynając działalność w internecie, początkujący przedsiębiorca powinien liczyć się z wieloma zagrożeniami. Przed utworzeniem własnej domeny oraz wypuszczeniem oferty przede wszystkim musi odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie o to, czy jego usługi w ogóle będą atrakcyjne dla potencjalnych klientów, a on sam zdoła utrzymać wysoki poziom wyświetleń, pozwalający osiągnąć zakładany zysk. Choć utworzenie sklepu online lub aplikacji może być ryzykowne (nawet przy szczegółowym researchu rynku może okazać się, że koncepcja prowadzonej działalności nie sprawdzi się i sklep zacznie, szczególnie w początkowej fazie, generować straty), z pewnością nie warto się od razu poddawać. 

Częstym problemem początkujących przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę ze sprzedażą określonego sortu produktów w sieci jest to, że skupiają się tylko na pewnej sferze, ignorując lub marginalizując inne. Wynika to często z niewiedzy lub nieświadomości. Dla wielu sprzedawców najistotniejszą kwestią, na której się skupiają, jest udostępniany asortyment. Inwestują więc w niezbędne, ich zdaniem, sposoby promocji, wygląd strony oraz stosują inne, przydatne według nich rozwiązania. Nie zawsze jednak takie działanie daje oczekiwane rezultaty.

Rynek odbiorców usług świadczonych w internecie rządzi się specyficznymi prawami, nie zawsze poddaje się też zasadom logiki. Bardzo duży wpływ na to, jak klient postrzega dostępny w sieci asortyment, jest przemijająca i pojawiająca się moda czy okresowe zapotrzebowanie na dany rodzaj produktu. Wiele wartościowych odpowiedzi, w jaki sposób kupujący odbiera daną domenę oraz oferowane tam towary, dają testy użyteczności i UX. Można je zlecić, korzystając z propozycji przedstawionej na stronie internetowej webmetric.com. To realna wiedza, na której można oprzeć daleko idące wnioski pozwalające uprawnić wygląd portalu sprzedażowego lub skupić się na sprzedaży konkretnego rodzaju asortymentu. 

Zlecenie wykonania takich testów można złożyć online. To wygodna i szybka metoda, doceniana przez wielu sprzedawców w sieci. Usługa nie jest bezpłatna, jednak warto podjąć taką inwestycję, gdyż daje ona realne korzyści w krótkim czasie, co pozwala zredukować w przyszłości takie koszty, jak te związane z przebranżowieniem, czy też całkowitą likwidacją prowadzonego interesu.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka