WWW: https://craftbeauty.pl/
Dodano: 2022-05-26
Telefon: +48 721 582 057
Miejscowość: Dębogórze - Wybudowanie
Adres: Prywatna 16
Kod pocztowy: 84-230

Źródła:
https://craftbeauty.pl/Celebrytki-zlote

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Celebrytka - czy warto wybrać taki złoty łańcuszek?


Od wielu już sezonów biżuteria gwiazd, czyli celebrytki, cieszy się wielką popularnością. Mowa o delikatnych, subtelnych ozdobach na cienkich łańcuszkach, ozdobionych charakterystycznymi zawieszkami, mającymi określoną symbolikę. W kategorii celebrytek dominują naszyjniki, które wybierane są najczęściej, ale dostępne są też bransoletki, pierścionki czy kolczyki. Kto chce, może zaopatrzyć się w cały zestaw - zwykle wówczas wybiera się ten sam motyw. Naszyjniki jednak są szczególnie chętnie wybierane, a to dla ich wielkiej wygody noszenia oraz faktu, że pasują do wszystkiego.

Taka ozdoba jest chętnie wybierana nawet przez dziewczyny i kobiety niekoniecznie przepadające za biżuterią. Delikatne, krótkie i lekkie naszyjniki są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia, zatem nie przeszkadzają na co dzień - niektóre panie nie zdejmują ich nawet do uprawiania sportu. Jednocześnie jednak są wyraźną ozdobą - w dodatku bardzo wysmakowaną, subtelną, idealną na co dzień i dzięki delikatności pasującą do wszelkich stylizacji. Po celebrytki można sięgać nawet nosząc się na sportowo, gdyż biżuteria taka nie jest bardzo ozdobna.

Popularność celebrytek powoduje, że można je znaleźć w wielu wersjach, nie tylko jeśli chodzi o motywy zawieszek, co dla wielu klientek jest kluczowym kryterium wyboru. Istotny jest też materiał wykonania. Wybierać można wśród naszyjników ze złota, srebra, a także pozłacanych - wykonanych ze srebra i pokrytych cienką warstwą złota. Wybór zależy przede wszystkim od budżetu, ale też preferencji. Kobiety chcące nosić swoją ozdobę na co dzień, do różnych stylizacji, przede wszystkim casualowych, stawiają zwłaszcza na niedrogie srebro. Chcąc jednak podkreślić swoją elegancję, dodać sobie prestiżu i zapewnić sobie trwałość ozdoby, znacznie lepiej będzie postawić na złoty łańcuszek - celebrytkę. Jest ono ponadczasowe i fantastycznie podkreśla piękno kobiety. Poza tym ozdoby wykonane z tego kruszcu wykończone są z wielką precyzją, o czym można przekonać się, zaglądając na stronę craftbeauty.pl, gdzie znajduje się wiele tego rodzaju propozycji.

Budżetową wersją jest ozdoba pozłacana, na którą stawiają często panie lubiące złoto, ale niechcące czy niemogące kupić wyrobu z kruszcu. Czy jest to dobre rozwiązanie? Raczej nie, gdyż pozłota dość szybko się ściera, wobec czego lepiej wydać nieco więcej i zainwestować w prawdziwe złoto.w pobliżu

Albex

Gdańsk

Gamar sp. z o.o. s.k.

Pelplin

Craft Beauty

Dębogórze - Wybudowanie