WWW: https://aclari.pl
Dodano: 2022-06-20
Telefon: 89 533 42 09
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Adama Mickiewicza 9
Kod pocztowy: 10-550

Źródła:
https://aclari.pl/obraczki






Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Obrączki ślubne - na co zwracać uwagę podczas zakupu?


Nieodłącznym elementem organizacji każdego wesela jest zakup obrączek ślubnych. Narzeczeni nie powinni z tym zwlekać do samego końca, ponieważ czas oczekiwania na odbiór tego rodzaju biżuterii wynosi nawet 3-6 miesięcy. Sam etap szukania odpowiednich obrączek również trochę trwa, ponieważ w sklepach jubilerskich jest tak ogromny wybór, że większość narzeczonych może się pogubić i kilkukrotnie zmienić wcześniejsze ustalenia czy upodobania względem stylu zamawianych obrączek.

Odwiedzenie jubilera jest wręcz konieczne, aby poznać właściwy rozmiar obrączki. Chociaż trzeba podkreślić, że niektóre sklepy online wysyłają klientom specjalne wzorniki w celu zweryfikowania rozmiaru w domu (przed złożeniem zamówienia online). Ma to ogromne znaczenie, ponieważ noszona obrączka nie powinna sprawiać bólu czy otarć i równocześnie nie może być zbyt luźna, bo może się to skończyć zgubieniem biżuterii. 

Jaki kruszec i próbę wybrać?

Większość narzeczonych stawia na tradycję i decyduje się na zakup złotych obrączek. W sklepie aclari.pl można znaleźć biżuterię ślubną wykonaną z żółtego, białego, różowego i palladowego złota. Wybór jest więc całkiem spory, a ceny przystępne (najtańsze modele kosztują kilkaset złotych). Jeśli chodzi o próbę, to najlepsze będzie złoto 585, które jest po prostu najtrwalsze i najbardziej odporne na zarysowania. Jubiler proponuje też egzemplarze z licznymi zdobieniami. 

Dobrze też, by sprzedawca umożliwiał wykonanie graweru wewnątrz obrączek. Najczęściej umieszczana jest tam data ślubu, imię małżonka lub wybrana sentencja. Tego rodzaju usługa zwykle jest bezpłatna, jednak w niektórych firmach klient musi dopłacić za każdy znak graweru. Czasem też sklep jubilerski umożliwia bezpłatne dopasowanie obrączek w razie źle dobranego rozmiaru oraz czyszczenie z odnowieniem biżuterii po określonym czasie. W tym celu należy zachować dowód zakupu. Jeśli przyszła para młoda na co dzień nie nosi biżuterii lub też nie do końca wie, jakie obrączki wybrać, to najlepiej wtedy postawić na klasykę. 



w pobliżu

Turbo-Centrum

Ostróda

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn