WWW: https://growseed.pl/
Dodano: 2022-06-04
Telefon: 731829829
Miejscowość: Bielany Wrocławskie
Adres: Słoneczna 4
Kod pocztowy: 55-040

Źródła:
https://growseed.pl/sensible-seeds-wedding-cake
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konopie
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy w Polsce można uprawiać nasiona konopi Wedding Cake?


Marka Original Sensible Seeds proponuje wysokiej jakości nasiona marihuany, które na terenie Polski mogą być w pełni legalnie sprzedawane osobom pełnoletnim w celach kolekcjonerskich. Jakiekolwiek próby hodowli zakupionych sadzonek wiążą się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, w tym głównie pozbawieniem wolności. Zapewne wiele osób zastanawia się, dlaczego w tej sytuacji nasiona konopi są legalnie dostępne w sklepach. Otóż jak się okazuje, tego rodzaju produkty nie są zaliczane według prawa do wyrobów narkotycznych i zakazanych. Nasiona Wedding Cake można kupić bez obaw o łamanie przepisów, jednak ich hodowla jest surowo zabroniona, ponieważ właśnie na etapie wzrostu wydobywają się z roślin psychoaktywne i zakazane substancje.

Nasiona kolekcjonerskie można zamówić w sklepie growseed.pl. Właściciel dba o szeroki asortyment i proponuje przeróżne odmiany konopi pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Każdy produkt został szczegółowo opisany, dzięki czemu klient doskonale wie, jaki wyrób zasili jego domową kolekcję. Wspomniana wyżej odmiana to nasiona feminizowane, a więc podczas uprawy wyrastają wyłącznie żeńskie rośliny (zawierające THC). Jest to krzyżówka dwóch innych odmian - Cherry Pie oraz Girl Scout Cookies. Aromat oraz smak jest dosyć słodki z wyczuwalną nutą wanilii i ciasteczek. Oczywiście tego typu informacje są udostępniane na stronie wyłącznie w celach edukacyjnych. Szczegółowe dane są w pełni znane sprzedawcy, ponieważ w niektórych krajach hodowla marihuany jest legalna. 

Warto wspomnieć, że firma działa również stacjonarnie, gdzie można kupić wybrane nasiona popularnych dostawców. Coffeshopy mieszczą się w Warszawie, Poznaniu i na Bielanach Wrocławskich. w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica