WWW: https://sklep.feltiness.pl/
Dodano: 2022-07-05
Telefon: 61 623 25 15
Miejscowość: Poznań
Adres: Szamarzewskiego 1
Kod pocztowy: 60-514

Źródła:
https://sklep.feltiness.pl/pl/c/Paputy-i-Papucie/13

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kapcie robione ręcznie jako pomysł na prezent


Firma Feltiness zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości odzieży, a także dodatków z naturalnych materiałów. Jej specjalizację stanowią kapcie robione ręcznie. Są one wytwarzane przez rzemieślników z Nepalu, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Zostały one wykonane z filcu, który powstaje z wysokiej jakości owczej bawełny. Wcześniej jest ona poddawana specjalnej obróbce, aby była jak najbardziej miękka w dotyku. Dzięki temu materiał zachowuje swoje właściwości w zakresie ogrzewania, a jednocześnie staje się niezwykle przyjemny w dotyku. Do produkcji butów stosowane są jedynie starannie wybrane włókna filcu, które poddawane są naturalnemu barwieniu. Papucie mają oryginalny wygląd i zapewniają nadzwyczajną wygodę noszenia. Ze względu na to, że są wykonane z naturalnych tworzyw, są przyjazne dla środowiska, a także dla człowieka.

Wyjątkową cechą tych dodatków jest fakt, że powstają one z jednego kawałka materiału. Nie trzeba stosować do nich żadnych technik łączenia, w tym ani szycia, ani klejenia. Dzięki temu odznaczają się wytrzymałością. Dopasowują się do kształtu stopy, co jeszcze bardziej zwiększa ich właściwości w zakresie grzania. Dzięki temu, że powstały z naturalnych materiałów, pozwalają skórze oddychać. Świetnie sprawdzą się na okres od wczesnej jesieni do późnej wiosny. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach, aby każdy kupujący mógł znaleźć model dostosowany do swoich oczekiwań. Sklep ma także inne dodatki, dzięki którym można skompletować cały zestaw. Do wyboru są między innymi czapki, rękawiczki, torby, portfele, a nawet kapelusze.

Obuwie zostało wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które chronią przed ślizganiem się po gładkich powierzchniach. Decyduje o tym skórzana podeszwa, będąca jednocześnie zabezpieczeniem przed zabrudzeniami. Produkty można wręczyć drugiej osobie jako prezent, również ze względu na to, już że są one sprzedawane w gotowych, estetycznych opakowaniach. W razie problemów z doborem odpowiedniego rozmiaru wystarczy kierować się wskazówkami na stronie.

Przedsiębiorstwo prowadzi zapisy na newsletter, dzięki czemu można być na bieżąco z nowościami na stronie, a także otrzymywać atrakcyjne rabaty, w tym zniżkę na pierwsze zakupy. Warto zapoznać się z całym wyposażeniem znajdującym się w ofercie.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka