WWW: http://uslugi.notariuszwpoznaniu.com
Dodano: 2019-02-19
Telefon: 608693369
Miejscowość: Poznań
Adres: Karola Libelta 1
Kod pocztowy: 61-706

Źródła:
http://uslugi.notariuszwpoznaniu.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Notariusz Poznań | Kancelaria Notarialna Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter Agnieszka.


Każdy człowiek staje w swoim życiu przed wieloma sytuacjami, które nie zawsze da się rozwiązać samodzielnie. I wcale nie ma tu mowy o takich sytuacjach, w których to znajomi czy rodzina mogą pomóc je rozwiązać, ale o takich, gdzie potrzebna jest pomoc specjalistów. Przede wszystkim wtedy, gdy obywatel musi się zmierzyć z kwestiami prawnymi, potrzeba konsultacji z doświadczonym prawnikiem, aby móc uzyskać pewność, że działa się w granicach prawa i zgodnie z jego literą. Do którego jednak prawnika należy się udać, skoro tak wielu różnych specjalistów prowadzi swoją praktykę? 

Przede wszystkim wybieramy się zwykle do adwokata czy radcy prawnego, jednak to nie oni są w stanie zająć się wszystkimi kwestiami. Niektóre z nich wymagają też notariusza, który jest niezastąpiony w wielu przypadkach, bo jako jedyny posiada odpowiednie uprawnienia. Przede wszystkim mowa tu o kwestiach związanych ze wszelkiego rodzaju dokumentacją, która wymagana jest przez inne instytucje - to właśnie notariusz będzie odpowiedzialny za jej przygotowanie, a także za notarialne poświadczenie tych już istniejących. 

Warto jednak pamiętać, że nie tylko zaświadczenia, wypisy i dokumenty należą do obowiązków notariusza. Zajmuje się on również przygotowywaniem protokołów, jeśli odbywa się takie spotkanie, które akurat musi zostać zaprotokołowane. To, co zaskakuje wielu ludzi, to usługa przechowywania cennych dokumentów, pieniędzy czy papierowych wartościowych. Można je u notariusza zdeponować, a ten ma obowiązek zapewnienia im bezpieczeństwa i braku dostępu osób trzecich. Warto również pamiętać o tym, że aby napisany przez kogoś testament mógł zostać uznany przed sąd w przypadku podziału majątku, to właśnie notariusz musi uczynić taki dokument legalnym. 

O tych usługach i o wielu innych świadczonych przez notariusza przygotowano wiele informacji na stronie uslugi.notariuszwpoznaniu.com. To właśnie dzięki tym szczegółom o działaniu notariusza w Poznaniu można pozbyć się wątpliwości związanych z tym, do kogo dokładnie należy się udać, żeby dana sytuacja została rozwiązana. w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka