WWW: https://www.masterparkiet.pl/
Dodano: 2022-08-09
Telefon: 509 358 604
Miejscowość: Warszawa
Adres: Adama Mickiewicza 65
Kod pocztowy: 01-625

Źródła:
https://www.masterparkiet.pl/cyklinowanie-gdansk

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Cyklinowanie w Gdańsku - z czym wiąże się ta opcja?


Drewniany parkiet to jedna z opcji jeśli chodzi o wykończenie podłogi. Cieszy się ona szczególną popularnością, nie wychodząc z mody od dawna. Jest to rozwiązanie uchodzące za luksusowe, co wiąże się też z określoną ceną, znacznie wyższą niż w przypadku na przykład położenia na podłodze linoleum czy drewnopodobnych paneli. Czy mimo to warto się na nie zdecydować? Tak, a jednym z tego powodów jest możliwość wielokrotnego odnawiania powierzchni, przede wszystkim poprzez cyklinowanie.

Usługa ta polecana jest wszystkim osobom, które chcą poprawić wygląd parkietu, używanego przez dłuższy czas czy też zaniedbanego. Dotyczyć to może na przykład odziedziczonych czy zakupionych, starszych nieruchomości. W takich miejscach drewniany parkiet znajduje się dość często, a jeśli jego stan nie jest najlepszy, ukrywa się go pod innymi produktami, jak dywany bądź wykładziny, lub też myśli o jego zerwaniu. Nie zawsze jest to konieczne, warto sprawdzić, czy nie jest możliwa renowacja. Takie rozwiązanie wchodzi w grę między innymi z tego względu, że klepki, z jakich wykonuje się parkiet, są tworzone ze szczególnie twardych gatunków drewna. Są one też grube, dzięki czemu możliwe jest ścieranie ich warstwy celem odnowienia, a nieraz nawet można to wykonywać wielokrotnie. Szlifowanie zniszczonej warstwy drewna w celu jego wygładzenia i odnowienia to właśnie cyklinowanie. W Gdańsku usługę tą proponuje firma Master Parkiet pod klucz!, mająca w tym duże doświadczenie.

Wiele osób zdaje sobie sprawę z takich możliwości, ale jednocześnie też z faktu, że cyklinowanie wiąże się z zaawansowanymi pracami, dużym remontem i wielkim bałaganem. Wynika to głównie z konieczności zeszlifowania zniszczonej, wierzchniej warstwy drewna, które potem trzeba jeszcze wygładzić, a następnie wykończyć w pożądany przez inwestora sposób. Nie jest to jednak reguła - gdańska firma wykorzystuje metodę cyklinowania bezpyłowego, dzięki czemu prace przebiegają szybciej, a przede wszystkim - nie generują takiego bałaganu. Dzięki temu też inwestor ma mniej sprzątania. Warto zatem rozważyć to rozwiązanie, tym bardziej że firma proponuje różne rodzaje wykończenia drewnianej podłogi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na przykład na pokrycie jej lakierem w wybranym kolorze. Może on być inny niż dotychczas, dzięki czemu podłoże zyska zupełnie nowe oblicze.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa