WWW: https://agencjadba.pl/
Dodano: 2022-09-16
Telefon: 22 299 18 88
Miejscowość: Warszawa
Adres: Chmielna 15
Kod pocztowy: 00--02

Źródła:
https://agencjadba.pl/design/


Autor: Olaf Michalak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Projekty etykiet - komu je zlecić?


Na decyzję zakupową klientów wpływa szereg czynników, a jednym z nich jest wygląd i funkcjonalność opakowania. Jest to często niedoceniany nośnik reklamowy, pomagający wyróżnić artykuł na sklepowej półce. Poza samym kształtem czy wielkością równie istotna jest etykieta. To właśnie na niej znajdują się najważniejsze informacje o składzie czy producencie oraz elementy graficzne. Etykiety mogą być tworzone z różnych materiałów, także tych nadających się do użytkowania w środowiskach o dużym stopniu wilgotności. Profesjonalnie zaprojektowana etykieta jest czytelna i wyróżniająca się na tle innych. Pomaga budować określoną tożsamość marki i zawiera przemyślane fonty, symbole oraz kolory.

Etykiety ułatwiają podejmowanie świadomych decyzji zakupowych, ponieważ zawierają informacje o warunkach użytkowania, dacie produkcji czy terminie ważności do spożycia. Niekiedy wpływają na zainteresowanie produktem, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży. Firmą podejmującą się projektowania tego typu nośników jest Agencja DBA. Zatrudnieni w niej pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i umiejętność obsługi zaawansowanych programów graficznych, dzięki czemu projekty etykiet, jakie tworzą, są dopasowane do potrzeb klientów. Dbają oni o czytelność etykiet, dopasowanie ich do specyfiki branży oraz spójność z identyfikacją marki.

Specjaliści wiedzą, w jaki sposób zagospodarować dostępna przestrzeń i nie zapominają o umieszczeniu logotypu i pozostałych elementów graficznych, jeśli takie jest życzenie klienta. Dobierają też odpowiednie czcionki oraz kształt dopasowany do opakowania, na którym znajdą się etykiety. Można im zlecić także projektowanie opakowań dla przedstawicieli różnych branż. Ze względu na przemyślaną konstrukcję chronią zawartość i wyróżniają się doskonałą jakością.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa