WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Dodano: 2022-09-16
Telefon: 601827771
Miejscowość: Białystok
Adres: Niska 3
Kod pocztowy: 15-666

Źródła:
https://maszyny-szwalnicze.pl/413-owerloki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Maszyna_do_szycia
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Maszyna do szycia overlock – czym różni się od standardowego urządzenia?


Wiele osób, które zajmują się szyciem hobbistycznie lub prowadzą mały salon krawiecki i chcą rozwinąć swoje umiejętności, tworzyć nowe, ciekawe i bardziej zaawansowane projekty, zastanawia się nad tym, czy warto kupić overlock. Co warto wiedzieć na temat tego sprzętu?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że overlock to urządzenie specjalistyczne, które przeznaczone jest do wykańczania materiału w profesjonalny i estetyczny sposób. Od klasycznej maszyny do szycia odróżniają go specjalne noże, które służą do przycinania krawędzi tkanin przed powstaniem ściegu. Dzięki systemowi tnącemu rękawy ubrań są idealnie równe, co jest kluczowe dla każdego, kto chce tworzyć eleganckie marynarki czy bluzki. Warto zaznaczyć, że głębokość cięcia noży jest regulowana. Poza tym sprzęt ma dwa transportery pod stopką, które mogą pracować niezależnie od siebie w różnym tempie, co pozwala w łatwy sposób skorygować ustawienie materiału, jeśli zaczął się marszczyć lub nadmiernie rozciągać. Należy dodać, że standardowy overlock nie posiada chwytacza rotacyjnego i wahadłowego, co umożliwia szybsze wykonywanie pracy i wkłuwanie większej liczby igieł w ciągu minuty. Z tego względu zakup urządzenia z pewnością przyspieszy i ułatwi realizację zleceń w salonach krawieckich.

Profesjonalna maszyna do szycia overlock znajduje się w ofercie renomowanej firmy Techmasz Cezary Kalinowski. W zależności od indywidualnych potrzeb klienci mogą nabyć modele o różnej liczbie nitek i posiadające także wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają szycie. Wszystkie sprzedawane produkty zostały wykonane z najwyższej klasy komponentów i są objęte gwarancją producenta. W przypadku problemu z wyborem obsługa sklepu chętnie pomoże.w pobliżu

ELEKTRO-SILVER

Konarzyce

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska

Olmonty

Top Design

Białystok