WWW: https://inerge.pl
Dodano: 2022-09-22
Telefon: 570555444
Miejscowość: Opacz
Adres: Opacz 96
Kod pocztowy: 05-520

Źródła:
https://inerge.pl/akumulatory-agm/akumulator-agm-12v-18ah-inerge.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Akumulator
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy akumulator AGM 12V 18Ah nadaje się do kampera?


Planując samodzielną przeróbkę samochodu dostawczego na kampera, trzeba przemyśleć wiele kwestii. Postawą jest doprowadzenie potrzebnych mediów. Odpowiednie do potrzeb przyszłych użytkowników systemy gromadzenia wody (czystej i do utylizacji) oraz energii elektrycznej nie powinny zabierać dużo miejsca, ale jednocześnie muszą być efektywne. Jeśli chodzi o dostęp do prądu, nie warto polegać tylko na jednym źródle zasilania. Z uwagi na znaczne potrzeby samego pojazdu, jak i osób nim podróżujących, poleca się zastosować dodatkową alternatywę w postaci awaryjnego akumulatora. 

Wiele kamperów jest zasilanych poprzez panele słoneczne. Przy pochmurnej pogodzie napięcie spada, co może powodować problemy z działaniem wielu sprzętów codziennego użytku. Decydując się na montaż drugiej baterii o odpowiedniej mocy, można nie martwić się niesprzyjającą aurą i korzystać z zapasowego rozwiązania. W trakcie jazdy akumulator cały czas się ładuje, dlatego nie ma obawy, że zasilanie w pojeździe nagle się wyłączy. To duża korzyść, zwłaszcza jeśli od dostępu do prądu zależy chociażby ogrzewanie czy praca urządzeń elektrycznych, np. lodówki.

Kupno i montaż w kamperze drugiego źródła mocy to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci. Wybierając się na zakupy, warto zdecydować się na model dobrej jakości. Polecanym przez właścicieli aut turystycznych rozwiązaniem jest akumulator AGM 12V 18Ah. Można go nabyć, korzystając z oferty firmy Inerge Sp. z o. o., której pracownicy prowadzą sklep online. Dostawca zaprasza do zapoznania się z innymi produktami, przydatnymi w kamperach. Proponuje między innymi nowoczesne, całościowe systemy zasilania solarnego wraz z odpowiednimi przetwornikami prądu zmiennego. w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa