WWW: https://sklep-archjudyta.pl/
Dodano: 2022-10-05
Telefon: +48 662 002 392
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Ludowa 19
Kod pocztowy: 41-310

Źródła:
https://sklep-archjudyta.pl/kategoria-produktu/misy-wc/wc-kombi/


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kompakt WC z odpływem – jaki model wybrać?


Osoby, które są w trakcie budowy domu lub gruntownego remontu łazienki, powinny zwrócić szczególną uwagę na wyposażenie, które znajdzie się w pomieszczeniu. Wszystkie sprzęty muszą dobrze pasować do systemy rurociągów. Dotyczy to zwłaszcza baterii prysznicowej oraz toalety.

O wyborze odpowiedniego modelu decyduje głównie sposób doprowadzenia instalacji kanalizacyjnej do łazienki. Kompakt WC z odpływem bocznym (poznańskim) ma wylot poziomy i jest przeznaczony do rur umieszczonych w ścianie. Gdy odpływ znajduje się w podłodze, należy wybrać toaletę z ujściem pionowym (warszawskim). W przypadku tego rozwiązania trzeba również pamiętać o tym, aby wybrać sprzęt, którego wymiary będą dostosowane do odległości od ściany. Jeśli spłuczka okaże się zbyt duża, nie będzie dobrze przylegać do kafelków. Natomiast montaż zbyt małego model może być niemożliwy. Niekiedy w takiej sytuacji wykorzystuje się miski typu poznańskiego z rurą schodzącą do odpływu w podłodze, ale niestety, jest to nieestetyczne rozwiązanie, ponieważ rura będzie widoczna.

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest pojemność pojemnika spłukującego i rodzaj spłuczki. Standardowe zbiorniki obejmują 6 litrów. Osoby, które chcą kontrolować ilość wody, mogą wybrać spłuczkę dwudzielną umożliwiającą spłukanie całą pojemnością zbiornika lub jego połową oraz modele w formie przycisków. Mechanizm pozwala na samodzielną regulację ilości spływającej wody. Świetnym wyborem jest zakup WC z systemem kropelkowym, w który otwory spłukujące są umieszczone dookoła muszli. To rozwiązanie zapewnia czystość i higienę muszli klozetowej.

W sklepie działającym pod adresem sklep-archjudyta.pl konsumenci mogą zamówić różnego rodzaju kompakty WC, bidety, deski sedesowe, spłuczki, misy wiszące i do postawienia, rozmaite akcesoria i części zamienne, np. mechanizmy spłukujące, zbiorniki, złącza elastyczne, podstawki do toalety. Wszystkie sprzedawane produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec