WWW: https://furnigo.pl/
Dodano: 2022-09-23
Telefon: 343000052
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wręczycka 268
Kod pocztowy: 42-202

Źródła:
https://furnigo.pl/pl/c/Wieszaki-Scienne/50


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Ścienny wieszak na ubrania - gdzie się sprawdzi?


Wieszaki na ubrania to praktyczne akcesoria znajdujące zastosowanie w domach i mieszkaniach oraz obiektach użyteczności publicznej. Dzięki nim nie jest konieczne chowanie kurtek lub innych okryć do szaf, co przekłada się na większą wygodę. Odpowiednio dobrane podkreślają styl wnętrza i tworzą z nim spójną całość. Produkuje się je z tworzyw sztucznych, metalu, drewna i nie tylko. Dodatki, o jakich mowa, są spotykane głównie w przedpokojach i służą do odkładania bluz, kurtek lub płaszczy. Za najtrwalsze uznaje się modele metalowe, niepodatne na pękanie lub zarysowania, które występują w wielu wariantach kolorystycznych. To nowoczesne i praktyczne artykuły, dostępne w niewygórowanych cenach i różniące się od siebie kształtami czy sposobem mocowania.

Wieszaki są spotykane także w garażach, biurach, łazienkach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Odznaczają się niewielkimi gabarytami, co sprawia, że odnajdują się niemalże w każdym wnętrzu. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Furnigo. Przedsiębiorstwo udostępnia designerskie dodatki w różnych przedziałach cenowych, które mają pozytywny wpływ na estetykę przedsionków. To trwałe wyroby kupowane ze względu na odporność na zniszczenia oraz łatwość montażu.

W katalogu znajduje się ścienny wieszak na ubrania, odznaczający się ciekawym designem. Klienci zamawiają chętnie modele z napisem „dzień dobry” w kolorze czarnym, który kamufluje niewielkie zabrudzenia. Artykuły te powstały z myślą o domowych przestrzeniach, placówkach medycznych, biurowcach, szkołach i uczelniach. Wyprodukowano je ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, na której nie pojawia się korozja. Na powierzchni wieszaków nie są widoczne odciski palców, dzięki czemu prezentują się bez zarzutu i nie wymagają częstego czyszczenia.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec