WWW: https://wyoming.com.pl
Dodano: 2022-09-27
Telefon: +48 22 128 49 19
Miejscowość: Cheyenne
Adres: Carey Avenue 2120
Kod pocztowy: 82-001

Źródła:
https://wyoming.com.pl/faq

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Spółka LLC w USA - jak założyć?


Rozwój przedsiębiorstwa to nie tylko inwestycja w zaplecze technologiczne, ale także ekspansja rynkowa. Może ona dotyczyć nie tylko dystrybucji towarów i usług w obrębie danego regionu, ale również zaistnienia w innych państwach. Działalność poza Polską można prowadzić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest legalizacja biznesu w kraju i nawiązanie współpracy z odbiorcami z zagranicy na zasadzie partnerskiej współpracy. Jest to sposób praktykowany przez wielu polskich przedsiębiorców, którzy decydują się na poszukiwanie rynków zbytu przede wszystkim w obrębie państw sąsiadujących. Właściciele firm z Polski obecnie z powodzeniem wykorzystują otwarcie granic wynikające z rozszerzenia strefy Schengen oraz proponują swoje towary i usługi mieszkańcom krajów także należących do wspólnoty.

Drugi sposób to zarejestrowanie biznesu na terenie innego kraju. Dziś można założyć legalne, jednoosobowe przedsiębiorstwo (tzw. Limited Liability Company, w skrócie LLC) w USA i korzystać z przysługujących w tamtejszym prawodawstwie zniżek lub zwolnień podatkowych. Podejmując decyzję o założeniu firmy w Stanach Zjednoczonych, należy przede wszystkim dopełnić odpowiednich formalności. Warto w tym zakresie zapewnić sobie kompetentne wsparcie osób, które orientują się w wymogach prawnych obowiązujących zagranicznego przedsiębiorcę na terytorium poszczególnych amerykańskich stanów. Jeżeli inwestor chce rozpocząć działalność chociażby w Wyoming, może skorzystać z pomocy kancelarii ogłaszającej się na stronie wyoming.com.pl.

Pod podanym linkiem przygotowano skrótowy zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jeśli chodzi o rejestrację biznesu w USA. Jest to kompendium wiedzy przydatnej też dla osób, które działają na rynku amerykańskim, ale chcą sprzedać prowadzoną spółkę lub dokupić kolejną. Pracownicy kancelarii polecają klientom zapoznanie się z przedstawionymi online treściami, zanim zdecydują się oni na kontakt bezpośredni z biurem. Dzięki temu mogą zyskać potrzebne informacje i tym samym lepiej orientować się podczas rozmowy z doradcą. Wnikliwa analiza pytań i odpowiedzi może też dać cenne wskazówki, czy inwestycja w firmę na terenie Stanów Zjednoczonych jest w ogóle opłacalna. Jest to ważna kwestia, zwłaszcza jeśli przedsiębiorca planuje nadal prowadzić biznes również w Polsce.


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Copywriter.pl

Kraków

JUDr. Wieslaw Firla

Ostrava – Muglinov