WWW: https://www.rekos.pl
Dodano: 2022-10-04
Telefon: 606 694 175
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Adres: Modrzewskiego 3a
Kod pocztowy: 63-400

Źródła:
https://www.rekos.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Agencja_reklamowa
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Co oferuje REKOS – agencja reklamowa w Ostrowie Wlkp?


Każdy, kto potrzebuje pomocy specjalistów z zakresu promocji i szeroko rozumianego marketingu, powinien wejść na rekos.pl. To strona internetowa profesjonalnej agencji reklamowej, której siedziba mieści się w Wielkopolsce. Prezentowana firma z powodzeniem działa na rynku od wielu lat. Zróżnicowany katalog usług, krótkie terminy realizacji zleceń i atrakcyjne ceny – to coś, co wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji.

Kreatywny zespół projektantów nie boi się żadnego wyzwania – to połączenie młodości i doświadczenia. Taka mieszanka jest kluczem do sukcesu i gwarancją nieszablonowego spojrzenia na potrzeby klienta. Pracownicy prezentowanej agencji chętnie zajmą się między innymi:

  • obsługą marketingową firm i osób prywatnych,
  • projektowaniem stron WWW i ich pozycjonowaniem,
  • copywritingiem,
  • tworzeniem systemów identyfikacji wizualnej – budowaniem pozytywnego wizerunku,
  • brandingiem i rebrandingiem,
  • drukiem offsetowym kalendarzy i innych materiałów promocyjnych.

Oferta byłaby niepełna, gdyby zabrakło w niej personalizowanych gadżetów z nadrukiem. W tej kategorii produktów agencja reklamowa w Ostrowie Wlkp. proponuje okładki na dokumenty samochodowe czy ramki pod tablice rejestracyjne.

Prezentowana firma działa kompleksowo. Współpraca zaczyna się od rozmowy z klientem oraz poznania jego oczekiwań i celów marketingowych, jakie chce osiągnąć. Następnie specjaliści przedstawiają rozwiązania i dostosowują strategię do możliwości finansowych zleceniodawcy. Po akceptacji założeń fachowcy przystępują do realizacji projektu. Doświadczeni pracownicy agencji na bieżąco monitorują efekty kampanii i w razie potrzeby korygują wstępną koncepcję. Wszystko po to, aby zapewnić kontrahentom stuprocentową satysfakcję.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka