WWW: https://www.tartakrybojady.pl/
Dodano: 2019-03-03
Telefon: 665 550 009
Miejscowość: Rybojady
Adres: Rybojady 15
Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-lisciasta/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Tartak Rybojady Lidia Kapała - Tarcica dębowa


Tarcica to asortyment drzewny, który powstał na skutek przetarcia drewna okrągłego sposobem indywidualnym lub grupowy na pilarkach: tarczowych, taśmowych lub ramowych. Podział ze względu na stopień obróbki jest następujący:

- tarcica nieobrzynana - ma obrobione dwie powierzchnie równoległe, a jej krawędzie boczne są obłe,

- tarcica obrzynana - posiada cztery obrobione płaszczyzny oraz krawędzie czoła.

Z uwagi na fakt, że jednym z najpopularniejszych drzew w Europie od lat pozostaje dąb, dużym zainteresowaniem w Polsce cieszy się właśnie tarcica dębowa. Belki produkowane z dębu cechuje bardzo duża twardość i wytrzymałość, dlatego bardzo przydają się przy tworzeniu mebli, które w przyszłości mogą być narażone na duże obciążenia. Ponadto drewno dębowe cechuje wyjątkowy wygląd, który dzięki pełnej naturalności dodaje mnóstwo uroku każdemu wnętrzu. Każdy projektant wnętrz będzie w stanie w desce dębowej znaleźć zastosowanie niezależnie od stylu wyposażenia danego pomieszczenia. Przy zakupie desek dębowych warto jednak skorzystać z usług dostawcy, który zapewni produkt najwyższej jakości, tak aby faktycznie służył on na długie lata.

Tartak Rybojady Lidia Kapała produkuje najwyższej jakości tarcicę dębową, która powstaje wyłącznie z surowców pochodzących z certyfikowanych lasów. Firma działa w branży od 1990 roku zatem posiada ogromne doświadczenie, wykwalifikowany personel i najbardziej profesjonalny spośród dostępnych sprzętów. Przedsiębiorstwo posiada swoją siedzibę na terenie województwa lubuskiego, ale niejednokrotnie obsługuje klientów z całego kraju, a niejednokrotnie również z zagranicy. Oferta skierowana jest głównie do producentów mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz z wykorzystaniem drewna, jednak również klienci indywidualni znajdą tu coś dla siebie. Właściciele tartaku stawiają na profesjonalne podejście do każdego zamówienia, dzięki czemu pracownicy podejmują się wszystkich projektów - zarówno najbardziej standardowych, jak również tych oryginalnych i nietypowych.w pobliżu

Art-Floor

Zielona Góra

Miczyn Design

Nowa Sól

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

Gorzów Wielkopolski