WWW: https://blyss.pl/
Dodano: 2022-10-19
Telefon: 77 416 21 21
Miejscowość: Jasienie
Adres: Opolska 28a
Kod pocztowy: 46-280

Źródła:
https://blyss.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy w ofercie Blyss Sp. z o. o. można wypożyczyć vana?


Koszt wakacji, zwłaszcza noclegów, może być znaczny, o czym przekonało się do tej pory wiele osób. Ceny nawet w ogłaszających się jako tanie pensjonatach mogą poważnie uszczuplić zaoszczędzony budżet, podobnie jak opłaty za możliwość parkowania samochodu w centrum  miasta. Chcąc nieco ograniczyć wydatki oraz zwiedzić więcej ciekawych miejsc, warto rozważyć zaplanowanie indywidualnej trasy i wyjazd na urlop w wypożyczonym campervanie. Takie rozwiązanie pozwoli na zobaczenie świata z zupełnie innej perspektywy. Dodatkowo też może okazać się tańsze niż nocowanie i stołowanie się w punktach masowo odwiedzanych przez turystów, nawet uwzględniając kwotę ajencji.

Polecanym modelem dla pary pragnącej udać się na wymarzone, plenerowe wakacje, jest niewielki, ale funkcjonalny speedcaravan, który można wypożyczyć, korzystając z oferty firmy Blyss Sp. z o. o. To specjalny rodzaj przyczepy mieszkalnej, wyposażonej w niezbędne media oraz strefę sypialnianą. Znajdujące się wewnątrz wyposażenie umożliwia przygotowanie posiłków oraz ich wygodne spożywanie dzięki rozkładanemu stolikowi. Ogłaszający się na stronie internetowej blyss.pl producent zadbał, by każdy element został wykonany z odpowiednio wytrzymałego tworzywa. Stalowa rama zapewnia właściwą stabilizację całej konstrukcji, a specjalne, powiększone koła gwarantują przyczepność oraz dobrą amortyzację nawet na nierównych, wiejskich rogach.

Wybierając wspomnianego speedcaravana, można bezproblemowo biwakować na świeżym powietrzu. Dostępny do wynajęcia model został wyposażony w rozkładaną markizę, która doskonale ochroni przed palącym słońcem, a także przed deszczem. Jej rozciągnięcie nie powoduje zaciemnienia wewnątrz przyczepy, gdyż otwory okienne zostały rozmieszczone w każdej ze ścian, zapewniając przedostawanie się d środka naturalnego światła. 

Na wakacyjny wyjazd speedcaravanem można zabrać ze sobą sporo rzeczy. Wnętrze wyposażono w pojemne szafki, więc znajdzie się miejsce na ubrania na każdą pogodę, a także na zapasy żywnościowe, co oszczędzi konieczności codziennego poszukiwania sklepów. Osoby zainteresowane ofertą mogą skontaktować się z przedstawicielem firmy i zapytać o koszt wynajmu przez określony czas. W cenę wliczone jest również ubezpieczenie pojazdu, w tym także ochrona od następstw od nieszczęśliwych wypadków.


w pobliżu

Proinspect Group Marek Złoto

Opole

HSI Sp. z o.o.

Opole