WWW: https://ampiko.com
Dodano: 2022-10-30
Telefon: 507 022 885
Miejscowość: Rusinowice
Adres: Kolonia 100
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://ampiko.com/pl/c/Konsole-i-toaletki/21

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Konsola w stylu loft - gdzie można ją dostać?


Korytarze znajdujące się w mieszkaniach niejednokrotnie są bardzo ciasne, dlatego ich urządzanie bywa kłopotliwe. Wymagają one doboru odpowiednich mebli, które nie będą powodować problemów z poruszaniem się lokatorów. Za najpraktyczniejsze uznaje się konsole, przypominające swoim wyglądem wąskie stoliki. To funkcjonalne meble dostępne w różnych rozmiarach, które odnajdują się w każdym stylu aranżacyjnym. Interesują się nimi osoby potrzebujące powierzchni do przechowywania dodatków. Niektóre modele wyposażono w niewielkie szuflady, ułatwiające zachowanie porządku i chroniące przed koniecznością trzymania drobiazgów na widoku.

Znaczna część z nich ma drewniane blaty, które sprawiają, że pomieszczenia stają się bardziej przytulne. Stworzono je z ekologicznych i wytrzymałych materiałów w rozmaitych odcieniach, które trudno uszkodzić. Za najsolidniejsze uznaje się konstrukcje z metalowymi nogami, zapewniające stabilność i niewielkie ryzyko przewrócenia się mebla. Firmą mającą je w katalogu jest Ampiko. To znany dostawca wysokojakościowych mebli w konkurencyjnych cenach, których użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.

W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się designerska konsola w stylu loft, na której można umieszczać rośliny doniczkowe, świeczki, ramki ze zdjęciami i nie tylko. Niektórzy kładą na niej niewielkie lustra. Dodatki tego typu optycznie powiększają wnętrza, co sprawia, że nie wyglądają na zbyt ciasne. Konsole są wykorzystywane nie tylko w przedpokojach, ale też pozostałych pomieszczeniach, takich jak sypialnie, domowe gabinety, dziecięce pokoje, jadalnie lub salony. To uniwersalne meble o wszechstronnym zastosowaniu, których utrzymanie w czystości nie sprawia problemów.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec