WWW: https://magneska.pl/
Dodano: 2022-11-02
Telefon: 505 356 177
Miejscowość: Poznań
Adres: Aleksandra Gabszewicza 6b
Kod pocztowy: 61--33

Źródła:
https://magneska.pl/zodiac/5032-bransoletka-tygrysie-oko-akwamaryn-topaz-czaroit-i-apatyt-zodiac-bliznieta.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Bransoletka dla zodiakalnych bliźniąt - czy warto ją wybrać?


Twórcy biżuterii hand made muszą wykazać się nie tylko wielkimi umiejętnościami manualnymi i precyzją w działaniu, a także cierpliwością, ale też olbrzymią pomysłowością. Powtarzalne wzory nikogo nie zachwycą, poza tym dobrze jest, gdy oferta jest bogata i stale poszerzana. Doskonale wie o tym wszystkim twórczyni z portalu Magneska, od dawna zajmująca się wyrobem biżuterii, przede wszystkim z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, znając ich wyjątkowe walory oraz magiczną moc.

Tworząc nowe projekty i ozdoby, artystka kieruje się różnymi motywami, chcąc, by jej kolekcje spełniały wszelkie oczekiwania, a także były dla klientów nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też ciekawe. Ma to wielkie znaczenie, ponieważ nie zawsze biżuteria jest traktowana tylko jako ozdoba, czasem przypisuje się jej określone właściwości, zwłaszcza w przypadku minerałów. W ofercie można zatem znaleźć na przykład bransoletki dla wszystkich znaków zodiaku, stworzone w oparciu o przypisywane im cechy. Artystka wykorzystuje kamienie o określonej mocy, mogące wzmacniać pozytywne cechy znaków zodiaku, a także osłabiać lub usuwać te, które są niepożądane, jak chwiejność nastroju, brak koncentracji czy niepewność siebie.

Jak zatem prezentuje się bransoletka dla bliźniąt? Znaleźć można w niej niewielkie kamyki - akwamaryn, tygrysie oko, czaroit i apatyt. Już choćby dlatego warto ją wybrać - twórczyni chętnie sięga po mniej znane minerały, toteż jej wyroby są wyjątkowe i intrygujące. Poza tym nie barwi kamieni, często nawet nie poddaje ich żadnej obróbce, dzięki czemu wyglądają pięknie i są niepowtarzalne - ich rysunkom można przyglądać się bez końca.

Co zaś można osiągnąć, sięgając po ten wyrób, z tymi konkretnymi kamieniami? To między innymi:

  • wsparcie koncentracji,
  • większa radość życia,
  • tolerancja dla odmienności innych ludzi,
  • wsparcie w pokonywaniu przeszkód i rozwiązywaniu problemów,
  • wzmocnienie koncentracji, a także woli.

Widać zatem, że ta piękna ozdoba może też oddać wielkie zasługi w codziennym życiu. Trzeba tylko uwierzyć w jej moc!w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica