WWW: https://lpgprzemysl.pl
Dodano: 2022-11-02
Telefon: 736 843 182
Miejscowość: Przemyśl
Adres: Lwowska 9
Kod pocztowy: 37-700

Źródła:
https://lpgprzemysl.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Auto w gazie - gdzie zamontować instalację LPG w Przemyślu?


Prowadząc firmę, warto na bieżąco poszukiwać dostępnych rozwiązań, pozwalających na ograniczenie wydatków. Sporym obciążeniem budżetu jest codzienna eksploatacja floty bądź nawet pojedynczego auta, wchodzącego w aport mikroprzedsiębiorstwa. Jedną z opcji jest wtedy zmiana paliwa w samochodzie na gaz. Jest on tańszy niż benzyna lub olej napędowy, jednak aby tanio tankować, konieczna jest wcześniejsza inwestycja w odpowiednią instalację. Nie poleca się wykonywać przeróbki samodzielnie. Nieprecyzyjne podłączenie poszczególnych podzespołów może generować znaczne zagrożenie wybuchem podczas jazdy i pożarem. Najlepiej jest znaleźć w swojej okolicy warsztat specjalizujący się w montażu LPG i umówić się na wizytę. 

Pragnący przerobić auto na gaz mieszkańcy Przemyśla mogą skorzystać z oferty firmy przedstawiającej się na stronie lpgprzemysl.pl. Realizator przyjmuje zgłoszenia nie tylko od klientów biznesowych, posiadających flotę pojazdów osobowych i dostawczych, ale także od osób prywatnych. Operuje wyłącznie na całościowych instalacjach znanych marek. Świadczy również serwis i naprawy, a w przypadku konieczności wymiany części montuje jedynie oryginalne, certyfikowane zamienniki. 

Koszt usług jest zróżnicowany. Wycena za przerobienie napędu na LPG jest każdorazowo przedstawiana po przeprowadzeniu diagnostyki aktualnego stanu pojazdu. Montaż przeprowadza się w odpowiednio zaopatrzonym warsztacie, prowadzonym przez doświadczoną i kompetentną kadrę. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by czas realizacji był jak najkrótszy. 

Oferta została przygotowana głównie dla osób zamieszkujących Przemyśl i okolice, jednak mogą z niej skorzystać także klienci z innych, bardziej oddalonych miast. Do przeróbki przyjmowane są samochody różnych marek, zarówno europejskich, jak i azjatyckich producentów. Firma stawia na najwyższą jakość usług, co przekłada się na zadowolenie zlecających oraz pozytywną opinię na lokalnym rynku. Zakładane instalacje posiadają dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów. w pobliżu

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów

ASB-Kolbuszowa

Kolbuszowa

FIRMA HANDLOWA BOZ S.A

Rzeszów