WWW: https://inoplex.pl/
Dodano: 2022-11-19
Telefon: +48 22 460 54 30
Miejscowość: Warszawa
Adres: Przewodowa 40
Kod pocztowy: 04-874

Źródła:
https://inoplex.pl/produkty/p/1189/palarnia-modulowa-pa1105


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie można zamówić wysokiej jakości wiatę dla palaczy?


Odkąd wprowadzono zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych, wiele osób stosujących te używki ma problem zwłaszcza przy gorszej pogodzie, gdzie pójść, aby zapalić i nie dostać mandatu. Co prawda właściciele i zarządzający firmami, których pracownicy palą, nie mają obowiązku organizowania im palarni i zależy to jedynie od ich dobrej woli, jednak w praktyce wielu stara się zabezpieczyć jakąś przestrzeń do tego celu.

Jeżeli już firma decyduje się na takie rozwiązanie, powinno ono spełniać pewne normy, które zadowolą zarówno palaczy, jak i osoby niepalące. Takie rozwiązanie można znaleźć w przedsiębiorstwie, które od wielu lat projektuje i wytwarza rozmaite elementy małej architektury miejskiej. W jego ofercie jest m.in. doskonale przemyślana i estetycznie wykonana wiata dla palaczy. Aby ją obejrzeć, wystarczy odwiedzić stronę inoplex.pl, gdzie są też rozmaite akcesoria do wyposażenia tego zadaszenia, takie jak ławeczki, kosze czy popielnice.

Oferowana przez to przedsiębiorstwo palarnia modułowa sprawdzi się w każdej przestrzeni. Jest estetyczna, funkcjonalna i przestronna. Pozwala też na rozbudowę o kolejne segmenty, gdyby zaszła taka potrzeba. Aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta, przedsiębiorstwo to przygotowało dwa modele palarni modułowej. Jeden wykonany jest z węglowej stali ocynkowanej, którą można pomalować proszkowo na wybrany przez klienta kolor z palety RAL. Drugi natomiast może zostać wyprodukowany ze stali nierdzewnej. W obu wariantach zamontowane są szyby ze szkła hartowanego. Jeżeli klient sobie zażyczy, na palarni możliwe jest zamocowanie reklam, a na dachu paneli fotowoltaicznych.

Bez względu na wybór, polecana przez to przedsiębiorstwo palarnia pozwoli korzystającym z niej czuć się swobodnie i wygodnie. Uniwersalna konstrukcja wpisze się w dowolna przestrzeń. Warto też przejrzeć pozostałe produkty znajdujące się w ofercie, gdyż firma ta ma do zaproponowania mnóstwo innych wyrobów, takich jak:

  • wiaty rowerowe,
  • oryginalne zadaszenia na zamówienie,
  • meble ekspozycyjne,
  • meble biurowe

oraz mnóstwo słupków miejskich, blokad parkingowych i różnych innych artykułów sprawiających, że przestrzeń w mieście jest uporządkowana i bezpieczna. Wszystkie te produkty wykonywane są przez zaangażowaną załogę, dysponującą nowoczesnym sprzętem, pozwalającym na wykonanie najbardziej wymagających prac.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa